Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 hetes babám kihányja a...

2 hetes babám kihányja a tápszert, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

90% anyatejet kap (lefejve), de néha muszáj a tápszer, mert nincs elég tejem.

De nem bírja, visszajön. Ma is kb amit megevett, a felét kihányta.

A tejjel ez nincs.

Milupa Szenzitívet írtak fel.

Valaki volt így? Mi lett a megoldás?



2018. aug. 29. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű bőven elég az anyatej és túleteted a tápszerrel.
2018. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem anyatej után adom, 3 óránként eszik, ebből megy 1 étkezésre a tápszer.
2018. aug. 29. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Borzasztó ízű a legtöbb tápszer, nem csodálom hogy az édes anyatej után nem ízlik neki.

Egyszer enyém is kapott olyan tápszert hasfájásra hogy hányt tőle, aztán novalac vált be ez édesebb fajta, megpróbálkozhattok esetleg tápszercserével, kis lyukú fejen, hátha túl gyorsan is jön neki és túl mohón eszi cumisüvegből mint ciciből amiért meg kell dolgozni.

2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a lányom sima milupát evett, azzal semmi nem volt. Majd egyszer nem kaptam sehol sem simát így adtam neki ezt a HA vagy milyen allergiásoknak valót és iszonyat hasmenése lett töle. A kakája olyan büdös volt, hogy én az anyja rosszul voltam töle. 2 nap után le is álltunk és inkább kidobtuk azt a tápszert.

Probáld meg sima rendes start tápszerrel lehet ugyan az a márka is.

2018. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én meg pont arra gondoltam, hogy esetleg az a baj, hogy ez nem HA-s...

Mióta megszületett, még nem volt kint a gyerekorvos, mert szabin van, így egyeztetni sem tudok vele.

A kórházban kaptunk egy Beba Ha start receptet, azon gondolkodom, azt kiváltsam-e... De így nem tudom, most méginkább elbizonytalanodtam.

2018. aug. 29. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a Novalac-ot.Vegyes taplalasu az enyém is.Anyatej +tápszer de soha nem volt gond nem hányta ki a hasa se ment.1es cumifejjel.Hatha tényleg csak túl mohón eszik.
2018. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És abból melyiket? Mert láttam, hogy több fajta van belőle.
2018. aug. 29. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy teljes étkezést kiváltasz tápszerrel, akkor nem is lesz elég tejed. Nem tud kialakulni a kereslet-kínálat. Ennek így semmi értelme nincs.
2018. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy lefejem a tejet, írtam a kérdésben, nem szoptatok, nem sikerül. (3.gyerek, nem technikai probléma van, és nem is erről szól a kérdés.)

De végülis ha annak a napi 700 ml anyatejnek semmi értelme, akkor én kérek elnézést...

2018. aug. 29. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as szerintem arra gondolt, hogy a tapszer adasanak nincs ertelme, foleg igy, hogy ki is hanyja. Erdemes lenne egy szoptatasi tanacsadot felkeresni, aki segit a tejszaporitast megbeszelni, hogy el tudjatok hagyni a tapszert. A Szoptanit keszulekrol hallottal?
2018. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!