Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Jó estét.4 hónapos babám...

Ani21 kérdése:

Jó estét.4 hónapos babám széklete sötétebb zöld és nahezen kaki ma mitől lehet?

Figyelt kérdés
van mikor világos a mai nap zöldes sárga kicsit lagyabb és picit nyálkás de nem hasmenés. Ez normális? Ma nem tudott kakilni rá kellet segíteni szegény nagyon szenvedett. Milumil laktózmentes tápszert kap csak. A többi tápszertől fáj a pocija. Egy kicsit aggódom emiatt. Szerintetek mi lehet a gond vagy van e baj?

2018. aug. 31. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Tápszeres babánál elő fordul főleg ha gyorsabban halad át a kaja az emésztőrendszeren.Kerdes nyaladzik e a pici?Ha igen lehet azért tűnik nyálkásnak mert a nyál emesztetlenul halad át a beleken és az vonja be a kakijat (első alkalommal én is frászt kaptam az ilyen kakitol felhívtam a védőnőt tőle tudom ezeket😊).Ha holnap is ugyanilyen kakija lesz akkor én elvinnem dokihoz,de ha nyaltól van nálunk az egy széklettel el szokott távozni és utána a megszokott színű volt már.Remelem csak erről van szó nálatok is.
2018. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nyáladzik mostmar egyre jobban.. Köszönöm a választ várok s ha nem változik megmutatom orvosnak.. Egy kicsit azért megnyugottam.
2018. szept. 1. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!