Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen ételeket adtok reggelir...

Milyen ételeket adtok reggelire/vacsorára babátoknak, ha már visszautasítja a tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10.5 hónapos és egyszerűen nem akarja meginni a tápszert csak hajnalban álmában, de akkor 210-240-et megeszik. Tudom, hogy fontos, de nem issza meg. Reggelire mar pár hete pépet kap, de kezdi unni. Vacsorára 100ml-t ha megiszik nagy unszolva már hatalmas dolog, de egyáltalán nem szívesen teszi, én meg nem tudom jó-e ezt ennyire akarata ellenére erőltetni, mivel egyébként mindent nagyon szívesen eszik! Leveseket, húsféléket, gyümölcsöket, zöldségeket, tényleg szívesen eszik minden mást, es rendes adagokat fogyaszt. Ez az hajnali tapszer adag minden nap van 1x. De azt igényli. A védőnőm csak annyit mond, 1 éves korig akkor is azt adjam, de nem eszik. Lefekvés után hamar mocorog és hamar kéri a tápszert, gondolom mert nem elég az a 100ml.
2018. szept. 5. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vacsira ugyanazt, mint ebédre (zöldség/tészta+hús), reggelire zabkása, tejpép, krémes kenyerek. A tejet máshogy pótoljuk: rengeteg joghurtot eszik, imádja a sajtot, tejpépet is szokott kapni... Nem muszáj anyatejnek vagy tápszernek lennie, a lényeg a tejtermék! 😊
2018. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Nekem azt tanácsolták 1 éves korig ne kapjon tejterméket 😏 Hány órakor van a vacsi?
2018. szept. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!