Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen gyakran vesztek új...

Milyen gyakran vesztek új cumisüveget?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cumisüveget kb a fiam fél éves korában cseréltem, az etetőcumi az más tészta abból több “fogy”
2018. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Havonta cserélem. Auchanos..500 Ft 😀
2018. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekenkent egyszer vettem szettben es eleg is volt.

Kozben nem kellett cserelnem az uveget, semmi bajuk nem lett, sot, van, amelyiket 9 eve hasznalom meg a konyhaban meresre, mert nem volt szivem kidobni, a kisebb gyereknek pedig ujat vettem.

Aventet hasznaltunk mindig, nagyon strapabiro, pedig votl, hogy elejtettem es atpattogott a konyhan, de akkor sem tort el. A sterilizalastol sem lett baja es nem is kopott le a jelzes sem egyikrol sem.


Vagy a cumigumira gondolsz?


Azt akkor csereltem eleinte, amikor gyorsabb folyasura volt szukseg, mert nott a baba, ez kb egybeesett a gyarto ajanlasaval is.

Kesobb pedig akkor csereltem, amikor gyengult az anyag, vay kiragtak a gyerekek, ez 6 honapis kor utan 2-3 havonta megtortent, mert ragtak, amikor mar foguk volt.

De volt olyan is, hogy egy hetes gumit kiragtak...

2018. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lassan 2,5 éves a kisfiam, és mióta tápis lett màr, azóta nem olyan sokszor cseréltem le, mamos van 2 db, de maga az üveg pár mosogatás után tejüveges lesz, holott átlátszós volt.

Aventtel kezdtük, az is ugyanilyen lett. Nyilván kopik a mosogatásban, karcos is lesz, de nem szeretem, hogy nem olyan sima, csúszós belül :/

2018. szept. 5. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
A gumijàt még sosem ràgta ki 😀
2018. szept. 5. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
A cumifejet kell cserélni 3 havonta, az üveget nem kell. Nem lehet, hogy vizköves lett az üveged? Főzd ki ecetes vízben, hátha segít rajta.
2018. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

2 db MAM volt a nagyobbik lányomnak, a kicsinek most 3 van, neki sem tervezek többet venni.

A nagy anyatejes volt fél évig, ritkán kellett az üveg.

Ahogy nőtt és már evett pépet (pl.sinlac), a cumi részén késsel bővítettem a lyukat, így kitartott a cumisüveges korszak végéig.

Lehet, hogy kicsit kopott volt már a végére, de a célnak megfelelt, teljesen felesleges pazarlás és környezetszennyezés néhány karc, vagy homályosodás miatt újat venni.

2018. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 éves kora után szokott le a ciciről, és tértünk àt cumisra.

Lehet, de valahogy nekem annyira “piszkosnak” tűnik, pedig ki szoktam sterilizálni.

Lehet, hogy vízkő, köszi, kiecetezem majd.

De a műanyag nem veszi be az ecetszagot?

2018. szept. 5. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok.

Szerintem is vizko lesz. En annak idejen tablettas sterilizalot hasznaltam, attol nem lett vizkoves, de baratnomnek a kifozestol es a mikros sterilizalotol is vizkoves lett, emlekszem, hogy panaszkodott ra. Az ecet/ecetes viz azt megoldja.

Nekem szinte az elejetol tapszeresek voltak a gyerekek, kb masfel eves korig voltak hasznalatban az uvegek es igy sem kellett cserelnem. (Nyilvan csak az elso honapokban hasznaltuk sokat, kesobb mar csak reggel es este.) Azok mar az ujabb BPA mentes uvegek voltak, de megis eltelt kozel toz ev, lehet, hogy azota masabb anyagbol vannak es ezek az ujak mar nem birjak olyan jol. Nem tudom...

Sajna nekem mindket gyerek ragos volt, sok gumi es jatszocuni banta. :)

2018. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Avent üvegünk van, nem lett szagos az ecettől.
2018. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!