Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van ilyen, hogy nem ízlik a...

Van ilyen, hogy nem ízlik a tápszer egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
12 hetes babám az elejétől tápszeres. A dm bio pre tápszerét isszuk. Teljesem bevált. Viszont.vagy 2 hete alig eszik a lányom. A napi fel litert sem éri el a megevett mennyiség. Napi 5x eszik és nagyom keveseket. Pedig előtte szuper étvágya volt .Csak 2 hónapos oltások után 2 napig letargikus volt es az étvágya nem állt vissza. Éjszakát végigalussza,nem hasfájós. Az elejét nagy hévvel negeszi aztán már csak a hiszti megy .Széklete is kevés lett és a minimum lett a súlygyarapodás is. Doktornő szerint valószínűleg már nem ízlik neki a tápszer. Próbáljuk meg ennek a -fajtának az 1-es verzióját,mert a pre cukormentes Szerintetek vsn ilyen ,hogy egyik napról a másikra nem ízlik a tápszer??? Pedig olyan jól emészti. Se hasfájás se semmi.

2018. szept. 15. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő a cumi mérete is?

Érdekes amúgy, az én lányomnak is 2 hónaposan lett rossz étvágya. De ő sűrített tápszert evett, nem találtuk meg a megfelelő cumit. Az addigi túl kicsi volt, egyel nagyobb meg túl nagy. El kellett hagyjuk a sűrítőt, onnantól a kisebb cumival nyugodtan evett.

2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom szerencsétlen gyereked hogy meg az se adatott meg neki hogy anyatejet kapjon helyette már születés után rögtön ilyen szrt kell ennie

Ennyit ér szegény.. Egy olcsó tápszert el..

2018. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tessék?? Mellrakom volt 10 éve! Sérült mindket mellemben a műtétektől a tejcsatorna ! A tápszer 2200 ft a legjobb minőség. Ne ítélj,hogy ne ítéltess!
2018. szept. 15. 09:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Első,ugyanaz a cumi méret amivel kezdtünk a 0+ -os .Bocsánat csak utolsó nagyon felhúzott
2018. szept. 15. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy egyesek miért írnak negatív véleményt úgy, hogy nulla a háttérinformáció. Nem mindenki divatból nem szoptat... Kicsit gondolkodni kéne mielőtt kinyitja a száját.
2018. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok annak a hozzászólónak, aki alpári módon tud csak megnyilvánulni.... nagyon sok anya nem tud szoptatni a gyereknek meg ennie kell...

Mi 3 hósan vagyunk most úgy, hogy egy hete alig akar enni... napi 600ml amit eszik de meg kell várjam amíg ordít érte mert ha hamarabb adom akkor sír és löki el a cumisüveget... :-( tanácstalan vagyok én is miért van ez de most, hogy olvasgatok utána nagyon sokan írják ezt 2-4 hóig...

2018. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Simo Nora válasza:
Nalunk is ez a helyzet 2 hete, mi 13 hetesek vagyunk. Nagyon jo etvagyu volt a kislanyom de most sokkal kevesebbet eszik. Van, hogy 5 ora mulva is csak ilyen 120ml eszik meg, az elott megette a 180ml ketszer is egy nap. Amennyiket most eszik azzal hizik hetente 170,180 grot nem tudon ez igy eleg lesze ha ennyiket fog enni tovabbra is. En is tanacstalan vagyok...
2018. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!