Simo Nora kérdése:

Eleget eszik a babam?

Figyelt kérdés
Van egy 2 honapos kislanyom, 4870gr szepen fejlodik,tapszert eszik. Ejszaka most mar este 23 oratol alszik hajnali 5ig.nap kozben 4 es fel irankent eszik es ami a legtobb amit megeszik az 150ml. Igy egy napra 5 etkezes jon ki. Az a kerdesem, hogy ez igy kevese? Mert ha az ejszakai eves kimarad akkor csak 4 alkalommal fog enni egy nap. De nem tudom gyakrabban adni neki, nem ker surubben enni. Mit tegyek?

2018. szept. 19. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki, amikor jelzi, hogy éhes és annyit amennyi jól esik neki. Az én fiam 2 hónaposan 30-60 mili közt evett, 1,5-2 óránként, éjjel is minimum egyszer. Most egy éves 120-180 mili közt eszik, nem tudom hányszor, ahányszor kéri, plusz egyszer éjszaka. Kb egy litert eszik meg/nap plusz a szilárd érkezések. 75 centi 8,5-9 kiló között van. Ha gyarapszik, jó kedvű, van elég kakis/pisis pelus akkor gond nem lehet.
2018. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs gond amugy, kakis pelus napi 1 max 2 pisis pelus is van bove. Nap kozbe megiszik kb 40ml teat is. Jo kedvu jol fejlodik, atlagosan minden heten no 200grot,most utolso heten 275grot hizott.
2018. szept. 19. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én picikém is ennyit evett kéthónaposan. Nálunk jött egy növekedési ugrás, gyakrabban kért enni nap közben, de ugyanìgy csak 150 ml-t bìrt egyszerre megenni. Hatszor evett, majd az éjszakai kaját elhagyta 3 hónapos korában. Maradt az 5-ször 150 ml azóta is, max éjszakára adok 180-at. Az ebédet 5 hónapos koràban kiváltottuk gyümölccsel, zöldséggel. Most lesz 6 hónapos, és gyakorlatilag annyi tàpot eszik, mint két hónaposan. Jó súlyban van, majdnem 9 kiló.
2018. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos és napi 5 x 120 at ha megeszik.....
2018. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!