Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális, hogy egy 4 hónapos...

Rachel Warner kérdése:

Normális, hogy egy 4 hónapos ennyire fáradékony és étvágytalan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam hétfőn lesz 4 hónapos,de kb fél hónapja iszonyúan aluszékony. Eddig érdekelték a játékai,elgagyogott akár 3 órán keresztül is és mindig megette az adagját,utána aludt egyet (tápszeres). Mostanában az egyik étkezést átrakta hajnalra,napközben alig hajlandó enni,2 percig kötik le a játékok,vagy a kisszéke,aztán egyből dörzsöli a szemeit,ásít meg ordít. Lassan semmit nem lehet vele csinálni,mert 10 percenként ringatni kell,viszont akkor is csak max 20 percet alszik. Láza nincs. Járt már így valaki? Normális,hogy ennyire fáradékony?

2018. szept. 27. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe elvinném orvoshoz biztos ami biztos, főleg hogy nem ilyen volt a viselkedése.
2018. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ütötte be a fejét?
2018. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi hányszor alszik mennyit ?Az én gyerekem 2,5 hós koráig egész nap szopott és éjfélkor aludt el kb hajnal 6ig .3 hós korára váltott és 1-2 órát bír max ébren lenni .Biztos,hogy ébredés után 10 percre rá álmos ?

Szerintem amúgy normális ilyenkor

2018. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos kislányom is egy álomszuszék, egész nap cipelem mert dörzsöli a szemét és nyűgös, ha el is alszik nem tart tovább 20-30 percnél. Mondjuk ő szopik elég sokat napközben de a játékaival ő sem foglalkozik túl sokat viszont a mesét már nézegeti a tvben ha véletlenül be van kapcsolva. Az étvágytalanság mondjuk aggasztó, nem veszít a súlyából?
2018. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!