Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Neocate tápszernél minden...

Neocate tápszernél minden étkezéshez lehet Sinlacot tenni? Vagy hányszor egy nap? 4 hós baba

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg Sinlaclt csak egyszer szabad, mert székletfogó. Meg tele van cukorral is sajnos. A lányom anyatejes, de mi így tudjuk, eszerint is kapja néha reggelire vagy uzsira.
2018. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondta hányszor add? Nutriton való sűrítésre, ha refluxos. De erre a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni, miért a sinlac? Híznia kell? Mert nekem a lányom 3 és 4 hós kora között 200 grammot hízott, ekkor lett végre felírva a Neocate, 5 hónapos korra több, mint 1 kilót felszedett + reflux is megszűnt. Szóval ahogy áttértünk erre, magától is megoldódott. Egyébként hozzátáplálás elején csak kapott ugyan sinemilt de az kb ugyanez, azt se bírta. :( igaz a nutritont se korábban, szentjánoskenyérmag alapú mindkettő.
2018. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azért kapta, mert keveset hízott csak 300gr-ot/hó meg azért mert ehetetlen számára a neocate tápszer, amit nem csodálok,nagyon-nagyon rossz az íze. Azt nem mondta az orvos,hogy tápba hányszor rakhatom, csak h bármihez lehet keverni stb..
2018. okt. 13. 05:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát így értem. Ha minden evéshez adod a sinlacot baja max annyi lehet, hogy megfoghatja a hasát. De lehet, hogy ilyen gond nem is lesz nálatok, ez egyéni. Mióta kapja ezt a tápszert? Az én lányom se fogadta el rögtön de ő Pregomin helyett kapta, az se volt finomabb. Meg neki pár nap alatt szépen megjött az étvágya is és beállt a 3 óránkénti evésre, korábban az volt a baj, hogy 4-4,5 óra múlva is hiába kínáltam, nem evett.
2018. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár hete kapja, előtte nagyjából egész jól ette, de kb. 1 héttel ezelőttig kb. 2 alkalommal anyatejet is kapott mellé, mióta azt nem kapja, azóta azt csinálja h 40-60ml után ellöki az üveget és inkább eszi a kezét. Remélem így jobban fogja enni, de mondjuk az az 1 plusz kanál nem csinál olyan hűde nagy íz különbséget sajna..
2018. okt. 13. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kezét eszi, a foga is lehet a ludas. A lányom iszonyú sokat eszik mindig, de ha fogzik, alig tudok beleimádkozni valamit. És nem is korai, neki 3 hónaposan kint volt az első 2. 😊
2018. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen először én is arra gondoltam, de háziorvos szerint nem duzzadt, gyulladt neki.
2018. okt. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!