Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miben tároljátok a tápszert?

Miben tároljátok a tápszert?

Figyelt kérdés
Persze kézenfekvő a saját dobozában, de már többször is kicsúszott a kezemből, leejtettem és kiborult. Az esetek 90%-ában 1 kézzel csinálom, ezért az ügyetlenség. Tápszeradagolót szerettem volna venni, de sehol nem kapok (gyógyszertár, dm, rossmann, tesco). Szóval most ötleteket gyűjtök.
2018. nov. 2. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nekem sosem esik ki a kezemből. Egyébként meg az egész adagot nem szabad kivenni , a tápszer az steril. Maximum egy napi adagot rakják ki , azt meg tök mindegy akármilyen BPA mentes műanyagba rakhatod.
2018. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Brendonban vettem tàpszeradagolót. 3 adag fért bele.
2018. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért tartod a levegőben?

Asztal, pult nincs?


Sose ejtettem ki. Mindig a saját dobozában tartottam lecsipeszelt zacskóban.

2018. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyik kezemben a baba, másikkal lenyúlok a tápszeres dobozért, hogy feltegyem a pultra. Ez alatt a 40cm alatt már ejtettem ki a kezemből a dobozt. Az elején csipeszeltem a zacskót, de macerás 1 kézzel csinálni.
2018. nov. 2. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Ott a hiba, hogy egyik kezedben a baba. Gyorsabb nélküle, máris kevesebbideig sír.

Másik, hogy miért nem eleve a pulton van a doboz.

2018. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
És ha a gyereket ejted le? Miért van a kezedben? Tedd le.
2018. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Sose ejtettem le. Hagyd a helyén a babát, max. bőg egy percet, kibírja. A tápszeradagolót is le lehet ejteni.
2018. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Merész ötlet, de mi lenne ha 2 kézzel csinálnád? A gyerek kibírja amíg elkészíted, így meg csak bénázol...

(Nekem eszembe' sem jutott soha úgy tápszert csinálni, hogy a kezemben volt a gyerek....)

2018. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Biztos van ilyenje több márkának is. Vagy egy adagos:


[link]

[link]

2018. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért nem hagyom a pulton, mert rendetlenség érzetét kelti, ha mindenf€le elől van hagyva.

A babát nyilván nem ejtem le, hiszen a testemhez "szorítom". Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki képes egy kisbabát egy kézzel tartani.

Azért szoktam így csinálni, mert miért kellene sírnia 1 percet (napi 6szor), ha megoldható enélkül is?

A Brendonos ötletet köszönöm, de sajnos elég messze van tőlünk. Reméltem, hogy lehet máshol is kapni. Talán ez lenne a legjobb megoldás számomra.

2018. nov. 3. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!