Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van, aki azert adott tapszert...

Van, aki azert adott tapszert este a szoptatott gyerekenek, hogy ne ebredjen ejjel annyit?

Figyelt kérdés
Bevalt?

2018. nov. 13. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, persze már idősebb volt, nem, nem vált be. 15 hónapos koráig háromszor kelt , csinálhattam akármit.
2018. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már ilyen 6 hós kora után,mert estére már kevés volt a tejem, a lányom meg türelmetlen. Talán a Milupa volt, és abból is a kifejezetten olyan, ami éjszakára való. Nálunk is annyit ért, mint az első válaszolónál.
2018. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gyerek függő. Az én kisfiam is anyatejes volt, estére lényegesen kevesebb volt a tejem, 6 hetes korától mégis ataludta az éjszakát. Ez akkor úgy nézett ki, hogy 9-10 körül evett és utána 5-6 ig aludt.
2018. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik


Nekem anyatejes


10 hetes kora óta csak fogzás utolsó fázisában ébred

8-6 ig alszik

2018. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kínomban megpróbáltam, eleve baromi nehezen fogadta egyáltalán el, de ugyanúgy ébredt ezerszer utána. Legtöbbször nem éhség miatt ébrednek, ezért nem ér semmit az esetek többségében.
2018. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni. A csak anyatejes lányom 6 hetes korától alszik este 8-tól reggel 8-ig. Most 11 hónapos. 😊
2018. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokszor olvastam mar, hogy anyatejrol tapszerre atterve sok baba el kezdte ataludni az ejszakat, azert gondoltam erre.
2018. nov. 13. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
A tápszertől jobban bekábulnak, mert lassabban emésztik meg, mint az anyatejet. Anyatej kb 2óra, tápszer 3óra, viszont összetítésben nem jönnek ki jobb eredmények, nagyjából ugyanannyit kel a tápos baba is, mint a cicis. Az, hogy mennyit kel a gyerek a súlyától, ill az elfogyasztott adagok mennyiségétől függ, elviekben egy 4 és fél kilós gyereknek már nem kellene éjjel kelnie, mert az esti 10-11 körüli etetésnél bekajál és azzal elvan egész éjjel. De természetesen ez babafüggő, meg persze hogy mindig etetéssel reagálunk-e az esti kelésekre.
2018. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!