Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baj ha a megmaradt elkészített...

Baj ha a megmaradt elkészített tápszert megiszom én?

Figyelt kérdés

Nem akarom kiönteni se.

Tele van vitaminnal ami nekem is jót tehet.


2018. nov. 14. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha van gusztusod hozzá, nyugodtan idd. Én spec a szagától rosszul vagyok, meg nem bírnám inni.
2018. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Hogy unatkozhat valaki ennyire? Nekem eszembe se jutott meginni. Atya ég! Napi kérdésed!
2018. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es nekem nincs semmi gondom a szagával

Az ízével se és sajnálnám kiönteni

2018. nov. 14. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ízlik, miért volna baj? Bevallom, én a tápszer ízét-illatát szörnyűnek találom....dehát a gyerek is eszi... lehet velem van a gond...
2018. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jól esik, akkor idd meg. Nincs igazából rossz ize, én is megkóstoltam anno, de nem innám meg a maradékot(bár a nagyfiam ritkán hagyott annak idején.
2018. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy cuki kerdes. Apam gyerekkoraban a nagyapja megitta mindig a gyerekek megnaradt gyogyszereit, mert szegenyek voltak es ne vesszen karba. :)) Nos, ha szerinted jobb meginni a tapszert, mint kionteni, hajra. En nem ittam meg siha, mert nem finom, nem jo illatu es felesleges plusz kaja.
2018. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igény szerinti tápszeres a fiam vagyis baromi sokat pazarolunk 😞 de én se tudnám meginni, főleg hogy neki speciális bukós tápszere van, az még sűrű is. Bajod nem lesz tőle, de a vitamin mennyiségére nem alapoznék. Egy felnőtt Napi beviteli szintje magasan meghaladja egy csecsemőjét.
2018. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

én egyszer akartam, de a szagát sem bírtam, nem is értettem, hogy a gyereknek ez hogy lehet jó.

Ellenben ha fejni kellett és maradt anyatej, azt simán megittam magában vagy akár kávéba is.

2018. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
2# vagyok. Bocsánat p××rásüt voltam. :( most hogy már elmúlt a hiszti allapotom és a kötekedős rendesen is megválaszolom. Fiam milumil pregomint iszik. Borzalmas az illata és az íze is. De a gyerek szereti. Ha még akarod inni próbáld kávéba vagy kakaóval ízesíteni magadnak de ha nincs gondod vele akkor egészségedre:)
2018. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted ez miért lenne baj, ha megiszod? Nyilván nem mérgező felnőtteknek sem.
2018. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!