Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Két etetés között ha vízzel...

Két etetés között ha vízzel kínálják babátok, milyen gyakran cserélitek a vizet? A babavizet kicsit megmelegítem kB.1 dl-t, nem baj ha mondjuk azt iszogatja több órán át és lehűl szobahőmérsékletűre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
miért kell melegíteni?.. 24 óra után kell felforralni és lehűteni, külön nem kell melegitgetni. teljesen megfelelő szobahőmérsékletűen adni
2018. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
De miért melegíted meg? Melegen itatod vele?
2018. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit langyosítom. Nem kellene? 😑Csuklómon csak úgy simán hidegnek éreztem.
2018. nov. 14. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan ihatja a szobahőmérsékletű vizet, nem fog megfázni tőle a torka.

Hozzátáplálsz már egyébként? Ha nem, akkor nem szükséges itatnod.

2018. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért melegíted meg a vizet ????

Kostóltál l már melegvizet, tudod hogy mennyire hányingert okoz? Miért csinálod ezt a szerencsétlen gyerekkel?

2018. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
te is melegen iszod a vizet kérdező???
2018. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

mi köze ennek a hozzátápláláshoz?

Éppen hogyha tápszeres kell mellé viz hiszen megszomjazhat tőle! főleg ha már nagyobb, anyatejes babábak nem szükséges a viz, hiszen ő ha csak szomjas a tej elejét szívja mivel az anyatej 3 összetevőből áll nem tudtad? eleje vizes aztán "közepe" cukros majd jön a vége a zsírosabb rész.. nem tudom abba mi lepontozni való volt hogy a babavizet 24 óra után kell felforralni amugy??? rajta van az üvegen ! .- tápszeres volt a lányom., nem a levegőbe irok !

2018. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még nem táplálok hozzá,most váltottam szoptatásról tápszerre és úgy tudom ott kell vízzel kínálgatni a babát két etetés között, csak azt nem tudom meddig állhat a babavíz a cumisüvegben, milyen gyakran cseréljem?
2018. nov. 14. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell, gyermekorvos mondta nekem, hogy ne adjak neki vizet hiába tápszeres. A mai tápszerek mellett nincs rá szükség, főleg hideg időben.
2018. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul tudod.

Maximum 40 fokban kell a tápszeres gyereknek plusz víz, egyébként tökéletesen fedezi a tápszer a folyadékigényét

2018. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!