Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan segíthetnék ilyenkor?

Hogyan segíthetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
2 hetes a babánk és esténként úgy tünik hasfájós. Nem ordít de tekereg,látszik,hogy erölködik,nyugtalan. Nem tud elaludni. Tornáztatás nem segített eddig. Egy nap nem is kakilt, kicsit lázmérőztem és már jött is az egész napi adag. De nem akarom ezt minden nap csinálni, gyógyszert sem szeretnék. hogyan lehetne megnyugtatni,segíteni ilyenkor? Hason alszik legtöbbször,de iyenkor ez sem segít.

2018. nov. 21. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

A hason altatás növeli a bölcsőhalál kockázatát.

A biogaia csepp segíthet kakilni, és a szélgörcs ellen is jó.

2018. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tápszeres vagy anyatejes?
2018. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tápszeres, milumil optima start,a HA változat.
2018. nov. 21. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol vált be. Mai napig adom neki (4 hónapos).
2018. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden csodaszert és módszert végigpróbáltunk, semmi nem hozott látványos javulást. Talán a szélcső az, ami segìtett valamennyit. Két hónapos korára sokkal jobb lett a helyzet, három hónapos korára kinőtte. Ugyanezt a tápszert eszi.
2018. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az infacol minden etetés előtt kell?

Szélcsövet/lázmérőt milyen gyakran lehet alkalmazni?

2018. nov. 21. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalunk 4 hetes kora körül volt ez probléma . Van speckó tápszer hasfájós tápszeres babáknak Beba HA Sensitive abban van biogaia is. Nekünk ezt írták fel jobb is lett a helyzet, illetve puffadás ellen espumisan cseppet. Szorulásra kamilla teát javallottak de azt olvastam sokáig nem lehet adni mert tönkre teszi a bélbolyhokat, így én minden reggeli étkezés után egyszer kínáltam meg amennyi jólesett annyit ivott mikor már tudott rendesen kakilni abba hagytam. Ez max 5 nap volt .
2018. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az Infacol minden evés előtt kell. Mi 1 hetes kora óta használjuk. Nekünk bevált, de elhagyni még nem tudjuk, mert akkor visszajön a hasfájás.
2018. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Picit még várnod kell vele, de nekünk a rezgős nyugiszék volt a megváltás. Sok-sok sélcsövezéstől kímélt meg.
2018. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vettem infacolt, tegnap már kapott. Pár nap biztos mire kiderül,hogy hat-e. Remélem beválik.
2018. nov. 22. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!