Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6kg-os picurom már átalussza...

6kg-os picurom már átalussza az éjszakát, viszont így csak 5étkezés jön ki napközbeni kB 3óránként. De nem eszi meg a 180ml-t soha. Ti babátok mennyit eszik és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan volt 6,2 kg, éjszaka nem kelt enni, 5x evett. 180 milit kapott de szinte mindig hagyott belőle, 10-30 milit.
2018. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5x evett 150 ml víz+tápszer adagot 6 kg-osan. Van olyan, hogy még ebből is bukott vissza, de soha nem hagyott meg egy cseppet sem. 6 hetes kora óta nem kel éjszaka.
2018. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy neki sok 3 óránként enni és csak 4 óránként etetném, viszont akkor keltenem kellene egyszer amit nem szívesen tennék. Így viszont nem eszik eleget egy nap.
2018. nov. 28. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne keltsd, ennyire ne nyúlj bele az evésébe!

Képlet szerint 720-900 ml között van a napi adagja, ez a kész tápszerre vonatkozik. Tehát 180 mili vízből lesz 200 ml tápszer. A 150 mili nem szentírás kilónként, nekem a kicsi pl 6 hetes kora óta nem ette meg, az ő evéséről azért nem írtam, mert egy káosz volt meg nem számoltam pontosan, kevésbé feszültem rá az etetés témára. Hidd el, jobb volt így. De ő pl 150-nél többet fél éves korig nem evett (3 hónaposan lett 150 az adagja ráadásul), ugyan éjszaka kelt enni.

2018. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig fejlődik, gyarapszik a súlya, addig felesleges ezen rágódni! :) Én is így voltam vele, aztán rájöttem, hogy nincs értelme ezen parázni, ha minden mellett szépen fejlődik a babó. A képet elviekben úgy néz ki, hogy 120-150ml x tskg és arra kijön a napi szükséglete. Ahogy előttem is említették, ez nem szentírás, mindig a babádhoz igazodj és akkor minden rendben lesz! (Az én kisfiam pl 3 hetesen ette a 120ml + 4 kanalat ) :D
2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!