Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A lányom hasfájósnak számít?

A lányom hasfájósnak számít?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hetes, tápszeres( miluma ha optima start) minden nap van kb 1 óra amikor nyűglődik,huzogatja a lábát,tekereg. Kaki van minden nap,színe állaga normál. Kaja után böfizik is. Pukizni is szokott. Mikor nyüglődik nem ordít,de nyüszög. Biogaiat kapja 1 hete.

2018. nov. 28. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az en 3 honapos lanyom hasfajos es ugyanezeket a tuneteket produkalja. Amikor mar jobban faj neki sir is melle vagy nem tud aludni. Ez meg a jobbik eset szerintem ha szinte hang nelkul birja rosszabb ne legyen :). Es nalunk a büfi nagyon sokat szamit ha ejszaka ugy alszik el hogy nem büfizik annak mindig meg van a böjtje.

Jó babazast !

2018. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen lehet ha nem hasfájós a baba? Csak eszik és alszik? Sosem sír? Mert elvileg a babák 10-20%a hasfájós csak..nehezen hiszem el.
2018. nov. 28. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. Szerintem annyi hogy nyugodtabb , nem huzza magat ossze amikor tekeri neki. Amugy szerintem ez tenyleg nem igy hogy csak 10-20 %. Pont ellenkezoleg hogy azok akik nem hajfajosak.
2018. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minimálisan lehet hasfájós, de azért is csinálhatja mert ilyenkor "termeli" a csomagot a pelusba. :) Nekünk a nagyobbik fiam mindig ezt csinálta, nyöszörgött, tekergett, rúgdosott, aztán egyszercsak megéreztük az eredményt. :D Hasfájós az a baba, aki egy nap legalább 3 órát sír, jókedvű aztán egyszercsak "rohamszerűen" rátör a sírás, elvörösödik a feje, vigasztalhatatlan.

Mi most éljük ezt a kisebbik fiammal sajnos :(

2018. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint rosszabb is lehetne.

Egy 3 hetes babánál honnan lehet tudni,hogy jókedvű? Ez lehet hülye kérdés,de arckifejezése nem nagyon van neki.Vagyis a miénk mindig olyan kis komoly. Ha nem sír csak úgy elvan, akkor jókedvű?

2018. nov. 29. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babáknál még nincsen ún. "hiszti" azaz, ha a baba sír minden esetben azért teszi, mert máshogy nem tud kommunikálni és tényleg szüksége van valamire. Ergo, ha nem sír és nézelődik, izgatottan veszi a levegőt, gőgicsél kicsit, akkor igen, jól érzi magát :D Elvileg ilyenkor még csak reflex mosoly van, nálunk viszont 4 hetesen már megjelent a rendes mosolygás is, amit abból ismersz fel, hogy kitátja a száját, a szeme is mosolyog rád. :)
2018. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó,menyugodtam😊 nem sír sokat a kislányunk, csak ha hirtelen kel és éhes, és ha kicsit fáj a hasa, de szerencsére nem sokszor fordul elő. Ilyen nézelődős időszak délelőttönként van már.
2018. nov. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!