Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha estére elkészítem a tápszer...

Ha estére elkészítem a tápszert és beteszem a hűtőbe azzal nincs gond?

Figyelt kérdés

Eddig mindig frissen készítettem kómás fejjel.

Kiöntöm a vizet be a mikró a aztán mehet bele a tápi.

De a kórházban az egész napi adagot rakták hűtőbe és melegítették vissza.

Most megcsináltam estére két cumisüveggel.

Most a hideg vízbe kanalaztam a tápit.

Összeráztam és be a hűtőbe.

De nekem ez olyan furcsa hogy visszamelegítem.

Ráadásul nem volt sok hely a hűtőbe most tele van zsúfolva és a csirkemellek mellé tettem a két cumisüveget..

Így érheti a tápszert valamilyen baci a húsból?


2018. dec. 13. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát a csirkemell mellé tuti nem raknám a cumisüveget, a másik meg, hogy ugyanannyi idő lesz felmelegíteni, mint a vizet felmelegíteni és belerakni azt a pár kanál tápszert, szóval sok értelme nincsen.
2018. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A dobozon rajta van, hogy az elkészített tápszert 2 órán belül el kell fogyasztani.
2018. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
De, gond, ugyanis ha sokáig hagyod állni, elszaporodhatnak benne a kórokozók. De ez rá is van írva a dobozra. Mindig frissen készítsd. Így is úgy is melegíteni kell, azt a plusz fél percet meg kibírod kómásan, amíg kiméred meg összerázod.
2018. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem szabad elore elkesziteni a tapszert. Ha jol emlekszem max ket iran belul fel kell hasznalni, ha elkeszited, szoval egesz ejszakara foleg nem csinalhatod meg elore.

Mikroban sem melegitheted, max forro vizbe allitva (azon a ket oran belul), de az tovabb tart, mint megcsinalni.

A friss a legjobb, felteve ha az a celod, hogy a legjobbat add.

Ahol en szultem (harom gyereket kulonbozo helyeken) sehol sem adtak elore bekeszitett tapszert. De a dobozon is rajta szokott lenni...


Vegyel

Egy termoszt, estere toltsd fel forro vizzel, ezen kivul en tartok lehutott forralt vizet is.

Fele-fele aranyban ontom az uvegbe, abba megy a por.

Kb egy perc alatt megvan es ki sem teszem a labam a szobabol.

2018. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
A kebleid ?
2018. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Sz*r melegíteni is, mert könnyen felforrósodik.

Én végképp lusta vagyok, meg álmomból felkeltve félhalott, cumisüvegmelegítőt kitapasztaltam milyen hőfokon hagyhatom úgy, hogy pont jó legyen a víz, szóval cumisüvegbe kimértem, mellé a tápszerpor kimérve, éjszaka csak összekevertem. (Jobb esetben nem borítottam mellé..) így tényleg gyors volt a tápszerkészítés.

2018. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom mont az előttem lévők


Viszont a csecsemősök a kórházban pont azt mpndták hogy csináljam meg a napit előre.. És azt melegítsem melegítővel

( végül sosem tápszereztem)

2018. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Én bekevertem mindig előre este. A koraszülött osztályon volt a fiam, ott is be volt keverve előre, ott mondták, hogy nem gond.
2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
#5ös: igen igen Ő az, én is megismertem! A nazzolós 😂
2018. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!