Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lactase comfort hogyan hat...

Lactase comfort hogyan hat jobban? És mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta h a babám szájába cseppentsek 2őt ( 100ml tápszerhez) de nem lenne jobb a tápszerhez adni kaja előtt 15-20 percel? Legalábbis a coliefnél úgy van. Vagy azért mondta így,mert ha nem eszi meg mind akkor elveszik a belekevert enzim is? Ha ezért van a hasfájás mikor várhatok javulást?

2018. dec. 15. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a doktornő javaslatára úgy csináltuk, hogy a tapszerbe kevertük be. Azt hiszem 40 vagy 50 millinkent 1 cseppet. Hatásos volt, bár végül kiderült, hogy a tápszert nem bírta a kislányom igy váltottunk és mostmar a cseppekre sincs szükség!
2018. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a tápszerhez kevertem a cseppeket, pont úgy mint az első válaszoló. Rögtön éves előtt tettem a tápszerhez, mert nem lehet melegíteni. Nekünk 2-3 nap után már nem fájt annyira a hasa. De utánna kipróbáltam a laktózmentes tápszert és az nekünk sokkal jobb volt.
2018. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!