Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

100 mg-os Espumisant adhatom a 2,5 hónapos babámnak?

Eddig a 40 mg-osat adtam neki, de a környéken egy patikában sem kapok már, csak 100 mg-osat. Az egyik gyógyszertáros szerint lehet adni, másik szerint ez felnőtt. Igaz, a betegtájékoztató azt írja, lehet csecsemőknek, étkezésenként 5-10 csepp. ( Másikból 25 csepp kellett). Használt vki babánál 100 mg-osat?

jan. 16. 20:23  Privát üzenet  

A válaszok
Mi is ezt használtuk, nyugodtan adhatod. Ugyanúgy banános, ugyanúgy hat, csak kevesebb kell belőle - igy legalább olcsóbb is.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 16. 20:46 Privát üzenet
Igen, nyugodtan adhatod, mi is azt használtuk 1,5 éve.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 16. 22:17 Privát üzenet
Mi is azt használjuk most a 3 hónapos babánknál. Én max 7et szoktam csepegtetni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 17. 05:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma adtam először életemben tápszert a 8 hónapos babàmnak. Kb 20 milit ha elfogadott belőle. Délutánra a szája körül apró kis kiütések jelentek meg. Miért?
Neocate tapszert irtak fel, de nem izlik a 3 honapos babamnak. Kinek hany nap utan fogadta el/szokta meg? Esetleg raktatok bele valamit?
Gripewater mellé adhatok Espumisant 2hónapos nagyon hasfájós babámnak?
MilumilHA1 tápszertől zöldes hígabb (olyan mint a sóska) kakija van 5 hetes babámnak. Naponta max.1x kakil, előtte tele van levegővel, sokat sír. Édeskömény, Mecsek tea nem...
Hogy adjam be az Espumisant a babámnak, hogy ne köpje ki?
Naponta hányszor és hány csepp Espumisant adhatok 3 hetes enyhén hasfájós babámnak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!