Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Cserélitek az etetőcumit,...

Cserélitek az etetőcumit, ahogy nő a babátok?

Figyelt kérdés
MAM-os cumisüveget használok. Kisfiam most 3 hónapos, elvileg 2 hónaposan kellett volna váltanom a 2-es cumira, de sajnos nem evett szépen vele, félrenyelt stb, így visszatértem az 1-esre. Baj ez? Vagy mindenképp kell hoyg menjen a 2es? Majd 4. hónaptól a 3-as?
2019. jan. 17. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsosorban a babatol fugg, hogy mikor kell cserelni. Ha mar nehezen eszik belole, akkor jelezni fogja, merges lesz es turelmetlen, vagy pedig elfarad, bealszik etetes kozben esetleg, majd ebred hamar, hpgy eges.

Amig nem jelez, addig maradhat a kisebb, nem lesz tole semmi baja.

Mi a legkisebb gyerekkel hasznalunk mam-os cumigumit is es aventeset is. Az aventesen kisebb a lyuk, azt hamar cserelni kellett kettesre, a mam-oson nagyobb. O 2,5 honapos, szerintem egy ideig meg vigan elvan az 1-es mam-mal.

De pl a legudosebb gyereknel csereltunk hamar mindig, mert jelezte, hogy neki a kicsi mar tul lassu.

2019. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 8 hónaposomnak még mindig van olyan üvege amit 1-es cumival szeret használni, van amit kettessel. Ha nem tetszik neki akkor ütögeti, visít és ledobja a cumit de vígan elvan ezekkel a méretekkel. Ameddig őt nem zavarja nem cserélem ki, inkább minthogy dőljön ki rá a tej, az jobban zavarja amikor nagyon gyorsan jön az üvegből.
2019. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én cseréltem volna, de a 3-as cumival sokkal nehezebben, és lassabban eszik, mint a 2-essel (nem értem, miért...); úgyhogy maradtunk a 2-esnél.
2019. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is cseréltem, de szintén félrenyelés, köhögés lett csak belőle, így maradtunk az 1-nél.
2019. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kislányom,mai napig 1es vagy max 2es cumival tud inni cumisuvegbol, pedig "kubus" üvegből, pohárból, üvegből, szivoszallal simán iszik gond nélkül.
2019. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek!
2019. jan. 17. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

15-hósom van és csak azért használunk kettes etetőcumit mert AR-es speciális tápszert eszik, ami olyan sűrű, hogy nem jön át az egyesen.

Javarészt szerintem marketing az etetőcumi ilyen olyan lyukakkal.

2019. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!