Miért csinálja ezt? 7

Figyelt kérdés
7 h9napos kislányom, ha éhes pár korty után elkezdi kikopni a tápszert és nem eszik!! Ezt csinálja jó pár hete és sajnos már fogyott is ! Próbáltunk másik tápszert attól még fájt a hasa .Pürés ételből meg csak késő délután hajlandó enni .Napközben ha a fejem tetejére állok akkor sem eszik se tejpepet se gyümölcsöt se zöldséget. Délután 17 körül eszik csak egy nagy adag főzeléket. Napközbe pár korty tápszeren vergődünk. Már teljesen tehetetlen vagyok. A gyerekorvos béres cseppet javasolt, de az sem csinált étvágyat. Az a gond, hogy már fogy is. Lehetséges, hogy a foga ,mert még 1 sincs és egyértelmű hogy jön, de ezert nem enni 1 hónapja. Már az idegosszeomlas szélén állok

#semmit se
2019. jan. 23. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két ötletem van. Az egyik,h a fogától lehet. Az én fiamnál is volt ilyen,akkor picit jobban visszahűtöttem neki,úgy megitta.

A másik,h próbáld meg pohárból megitatni vele,mert lehet,h a cumisüveg nem tetszik neki.

2019. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Még vmi eszembe jutott. Milyen gyakran eteted? Csak mert igaz nem barátságos megoldás,de lehet,h beválna. Ha megvárnád,h igazán éhes legyen,még akkor talán meginná.

A Béres csepp jó ötlet,de van olyan baba,akinek szorulást csinál.

2019. jan. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szorulással nincs gond .Megprobaltuk az idő húzását de nem evett többet. A cumisüveg eszembe se jutott ! Lehetséges hogy teljesen más kellene neki ? Tomee Tipee 3-as cumival van most nekünk.
2019. jan. 23. 06:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Mam cumisüveg 2-es nyílású. És azt hiszem a csomagoláson fel volt tüntetve egy anti colic vagy vmi hasonló felirat. Az a lényege,h egy gumi gyűrű szerűség van az aljában,ami nem engedi,h vákum képződjön az üvegen belül,így csökkentve a hasfájás lehetőségét.

A 3-as nyílás is lehet a gond. Abból már elég gyorsan folyik,lehet,h ez nem tetszik neki.

Én javaslom próbálj másik cumisüveget. A tescoban kb 1600Ft,úgy rémlik. Ha mégsem válna be,szidhatsz nyugodtan. Azt hiszem 6 hó felettieknek való.

Majd írj,hogy milyen a tapasztalatod,ha úgy döntesz,h veszel.

2019. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van vmi változás a babáddal?
2019. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ! Tegnap kijött a foga 🤣🤣🤣 Azóta eszik rendesen .Érdemes volt kiírni 😂
2019. jan. 24. 07:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,h megoldódott a probléma!☺
2019. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!