Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

Miért csinálja ezt? 7

7 h9napos kislányom, ha éhes pár korty után elkezdi kikopni a tápszert és nem eszik!! Ezt csinálja jó pár hete és sajnos már fogyott is ! Próbáltunk másik tápszert attól még fájt a hasa .Pürés ételből meg csak késő délután hajlandó enni .Napközben ha a fejem tetejére állok akkor sem eszik se tejpepet se gyümölcsöt se zöldséget. Délután 17 körül eszik csak egy nagy adag főzeléket. Napközbe pár korty tápszeren vergődünk. Már teljesen tehetetlen vagyok. A gyerekorvos béres cseppet javasolt, de az sem csinált étvágyat. Az a gond, hogy már fogy is. Lehetséges, hogy a foga ,mert még 1 sincs és egyértelmű hogy jön, de ezert nem enni 1 hónapja. Már az idegosszeomlas szélén állok

Keress kérdéseket hasonló témában: semmit se

jan. 23. 06:16  Privát üzenet  

A válaszok

Két ötletem van. Az egyik,h a fogától lehet. Az én fiamnál is volt ilyen,akkor picit jobban visszahűtöttem neki,úgy megitta.

A másik,h próbáld meg pohárból megitatni vele,mert lehet,h a cumisüveg nem tetszik neki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 23. 06:41 Privát üzenet

Még vmi eszembe jutott. Milyen gyakran eteted? Csak mert igaz nem barátságos megoldás,de lehet,h beválna. Ha megvárnád,h igazán éhes legyen,még akkor talán meginná.

A Béres csepp jó ötlet,de van olyan baba,akinek szorulást csinál.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 23. 06:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szorulással nincs gond .Megprobaltuk az idő húzását de nem evett többet. A cumisüveg eszembe se jutott ! Lehetséges hogy teljesen más kellene neki ? Tomee Tipee 3-as cumival van most nekünk.

# 3/7Időpont jan. 23. 06:53 Privát üzenet

Nekünk Mam cumisüveg 2-es nyílású. És azt hiszem a csomagoláson fel volt tüntetve egy anti colic vagy vmi hasonló felirat. Az a lényege,h egy gumi gyűrű szerűség van az aljában,ami nem engedi,h vákum képződjön az üvegen belül,így csökkentve a hasfájás lehetőségét.

A 3-as nyílás is lehet a gond. Abból már elég gyorsan folyik,lehet,h ez nem tetszik neki.

Én javaslom próbálj másik cumisüveget. A tescoban kb 1600Ft,úgy rémlik. Ha mégsem válna be,szidhatsz nyugodtan. Azt hiszem 6 hó felettieknek való.

Majd írj,hogy milyen a tapasztalatod,ha úgy döntesz,h veszel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 23. 12:31 Privát üzenet
Van vmi változás a babáddal?

# 5/7Időpont jan. 24. 07:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen ! Tegnap kijött a foga 🤣🤣🤣 Azóta eszik rendesen .Érdemes volt kiírni 😂

# 6/7Időpont jan. 24. 07:33 Privát üzenet
Örülök,h megoldódott a probléma!☺

# 7/7Időpont jan. 24. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!