Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az aventes uveg nalatok is...

Az aventes uveg nalatok is ilyen gyorsan “tonkre megy”?

Figyelt kérdés

OK, nyilvan meg hasznalhato, de egyszeruen ronda.

12 hetes a gyerek, vettunk neki mi aventes uvegeket es kaptunk rokonoktol is, ok Angliabol hoztak.

Igy neznek ki jelenleg (a bal oldali a magyar):

[link]


A Magyarorszagon vasaroltbol ez meg a szebbik, a masikrol mar teljesen lekopott a jelzes.

Ugyanannyit hasznaljuk mindegyiket, ugyanannyi ideje, ugyanugy mossuk, sterilizaljuk. Az egyik olyan, mint az elso nap volt, a masik meg mintha 10 eves lenne.


Nalatok is ilyen, vagy csak en fogtam ki rossz szeriat?


Azert kerdezem, mert cserelnem most mar a nagyobbra, de nem tudom, hogy vegyek-e itt, vagy kerjem meg a rokont, hogy hozzon kulfoldrol, most jon majd latogatoba.

A nagyobb uvegeket sokaig fogjuk hasznalni, jo lenne, ha nem kopna le rola a jelzes 3 honap alatt...


2019. jan. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kopott le, másfél év alatt, vízben főzöm ki őket.
2019. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Hónapok óta használjuk: fertőtlenítem mikróban, hurcoljuk ide-oda, napi szinten mosogatógépben mosva van és semmi baja.

2019. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor valoszinuleg csak rossz kiadast fogtam ki.

5 uvegem van, 2 magyar, 3 a masikbol es latjatok, hogy nez ki a bal oldali, a jobb oldali pedig mint az uj. Ha a masik is olyan lenne, akkor azt mondanam, hogy en csinalok valamit rosszul (de mit???), de a tobbi uvegnek semmi baja.

Nekem is van egy 11 eves aventes uvegem, a legnagyobb gyerek utan megtartottam, azt hasznalom ha merni kell valamit. Annak sincs semmi baja, nem kopott.

Ez a ketto pedig ket honap utan szornyu.


Akkor viszont veszek itt, nem hozatok kintrol feleslegesen. Csak nem futok bele ilyen szeriaba meg egyszer.

2019. jan. 24. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
De a kopott BPA mentes, a másik nem az. Másképp viselkedik.
2019. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bpa mentes mindket fajta, rajta volt a dobozon.

De szerintem mar nem is gyartanak mast, legalabbis az avent.

2019. jan. 24. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi is kifogtuk azt a szériát. Nekünk is kopott, pedig két hónapos. És csak vízben főzöm, vagy elmosogatom.
2019. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én kb 3 éve vettem ilyet, és azok is így néznek ki :(

én inkább hozatnék, ha van rá lehetőség

2019. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a főzéstől ilyen? Én lehet hogy megpróbálnám inkább mikróban sterilizálni, sokkal kíméletesebb. Persze tök mindegy hogy néz ki amíg a funkcióját ellátja de azért elég igénytelen ábrázata van szegény üvegnek.
2019. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem foztem ki soha egyet sem, tablettas sterilizalot hasznalok.

De igazabol mindegy is a sterilizalas modja amiatt, hogy mindegyik uveget ugyanugy sterilizalom, megis csak ketto nez igy ki, a tobbi pedig tokeletes. El sem szinezodtek azok, atlatszoak, pici kopas sincs a festesen. Elso perctol egyforma hasznalatban vannak, mindegyik 12 hete pontosan.

Tuti mashol keszulnek, vagy mas anyagbol, mas technikaval, ami azert erdekes, mert ugyanolyan elvileg mind (bpa mentes).

De akkor igy megis honnan tudja az ember, hogy melyiket erdemes megvenni es melyik fog ugy kinezni 2-3 honappal kesobb, mintha ezer eves lenne???

Bosszanto, mert az aruk persze egyforma.

2019. jan. 26. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!