Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha csak este adok a babámnak...

Ha csak este adok a babámnak laktáz enzimet annak van értelme?

Figyelt kérdés
Vagy az csak úgy hat,ha minden étkezés előtt adom? Pár nap és 3hós lesz,és csak esténként van egy kis szenvedés. (tápszeres,napközben nincs semmi baja)

2019. febr. 2. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van értelme ha étkezések előtt adod. Attól, hogy este kezd el szenvedni tőle, még hamarabb elkezdődik benne az a folyamat, csak a tünetek azok amik estére kezdik el kínozni.
2019. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg azt hogy délelőtt az előirtnál kevesebb cseppet adsz neki evés előtt pl colifból 4 helyett 3at, este pedig mehet a rendes adag.

Én is csináltam azt hogy csak este adtam neki enzimet de láthatóan kinlódott szegénykém, igy visszaálltunk.

2019. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!