Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kisfiamnak nemreg tapszer...

Valaki6778 kérdése:

Kisfiamnak nemreg tapszer helyett estere kakaot kap másfél eves most szerintetekis korai volt meg a tapszert elvenni?

Figyelt kérdés
Illetve ki mivel helyetesiti a tapszert?
2019. febr. 3. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

21 hónapos a lányom és kb. 1 dl tejitalt iszik még esténként, a nagyobb kb. 15 hónapos korától tejet ivott este. Mindkettő remekül van, nincs jelentősége, hogy melyiket kapják/kapták.


Szerintem az esti kakaó felesleges. Cukros, koffeines, lefekvés előtt fölösleges ilyen kicsi gyereknek. Kapjon simán tejet.

2019. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

1 éves korától tejet iszik a gyerekem.

Ha nincs allergia, semmi tünet, hogy nem bírná, szerintem adhatod neki.

Bár sokan 3 éves korig tejitalt adnak a gyereknek, de ha semmi probléma nincs, én ezt nem tartom indokoltnak.

2019. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Elvenni biztos korai volt. Nem volt türelmed kivárni, míg leteszi? Nem bírta a családi kassza, vagy mi?

Sokkal értékesebb folyadék a kakaónál (vitamintartalom, emészthetőség).

2019. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én tápszer után átálltam pár hónapra a 12 hótól kapható dm es tejitalra. Abba kevergettem kevés tehéntejet, utána ment a sima tej. Nem allergiás rá, de nem szereti. Most 2 éves, nem tejezik, se kakaó, se semmi.
2019. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

11 hónapos volt a fiam, amikor terhes lettem akkor hagyta el szopit is. Próbáltam tapszert, tejitalt, úgy 1,5-2 hónapig de szenvedés volt.


Nagypapaja (apósom) aki amúgy a világ legtunderibb embere nem tudta, hogy a tejjel meg csak ismerkedik, egy-két kortyot kapott delelott, megengedte, hogy beleigyon a magának kitöltött tejbe. Egy dl után is alig tudta elvenni. Semmi baja nem volt, úgyhogy ő azóta esténként tejet iszik, 1-1,5 dlt iszik meg. Előtte vacsorázik rendesen.

2019. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

1,5 és 2 évesen hagyták el az enyémek. A nagyobb amelyik 2 éves volt, tejallergiás volt, ezért kapta eddig. (Pregomint) de magától elutasította. Kókusztejet adtam neki, néha csokisat. 3 évesen kinőtte, azóta sima tejet. A kicsi 1,5 évesen alig itta a tápszert, reggel még bele is ivott, de este egyáltalán nem kellett neki. Sima tejet kap azóta, azt issza rendesen.

Persze a tápszer tartalmaz vitamint, de ha nem nagyon válogatós a gyereked gondolom normálisan eteted, válogatósnál meg ott a multi.

2019. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszokat...

Te meg kis primitiv latom senmi dolgod nincsen csak utanam csaszkalodni szegyen vagy 😂 laccik hogy nincs gyereked mert ugye ha lenne akkor lenne fontosabb dolgodis nemis erdekel mit irsz mert egy jelentektelen alak vagy! Azt kerdezek es azt teszek szová amit akarok neked ehez senmi kozod nincs okostojaska!

Nemfogok a te szintedre lesullyedni mert ertelmetlen 😂

A fiamhoz meg senmi kozod mondtam csinaltass magadnak azt lessz nekedis es nemszeretnelek megegyszer meglatmi a kerdeseim alatt. Remelem vilagos voltam!

2019. febr. 3. 11:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja igen es kifussa a kasszábol de a nagymamaja mondta hogy mar ne adjak neki inkabb probaljak meg neki mast adni.
2019. febr. 3. 11:48
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Hiába játszod itt az eszed, ez kb a tizedik kérdésed egy hónap alatt.

És de, van gyerekem, meg eszem is, nálad több.

2019. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mien 10. Ember? Ez kb a 2. Es ha tenyleng volna eszed nem csaszkalodnal utanam hanem inkabb a gyerekeddel foglalkoznal!
2019. febr. 3. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!