Sokat bukik a baba?

Figyelt kérdés
Picikém 5 hónapos és 7,5kg. Doktornő szerint keveset eszik már régen többet kellene. Max 100ml-t eszik meg napi 6x. Ebből a kevésből is több mint fele vissza jön. Mit lehet tenni?
2019. febr. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tápszeres vagy anyatejes?


Enyém mindkettő. Tápszerből nekünk a Milumil AR Optima vált be. Abból semmi nem jön neki vissza. Ez direkt bukás ellen van. Többitől a kisfiam is sokat bukott.

2019. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Etetés közben büfiztetni, nam sokat mozgatni miután evett. Még nem záródott össze a gyomorszája a kellő mértékben. Figyelni kell, nem e kaka nyomja a pociját ami föltornázza neki a kajcsit. Nem nagyon mohó?
2019. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mohó. Tápszeres. Igazából mikor váltunk tápszert (mivel elég gyorsan ráun és inkább nem eszik) akkor semmi sem jön vissza vagy csak nagyon kevés, de ha már kb egy hónapja ugyanazt issza akkor mindig egyre több jön vissza. Ezt nem értem hogy miért lehet. Nem nagyon szeretnék szinte havonta váltani. De nem tudom mi tévő legyek.
2019. febr. 3. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nutriton suritot vegyel es keverd bele a tápiba
2019. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom is extrém bukós baba volt, volt, hogy etetés után 2 órával is jött vissza neki. Hozzátáplálás sokat javított a helyzeten, ill. mikor már tudott ülni, és nem csak hason feküdt egész nap. Ti hogy álltok a hozzátáplálással?
2019. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtük a hozzátáplálást lassan 2 hete de nem változott még :/ aggódom mivel szerintem rengeteg vissza jön :( kezd próbálkozni az üléssel is ezért egyel feljebb emeltem a pihenőszéket hátha segít de nem javult a helyzet :/
2019. febr. 3. 18:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Éves közben nem tudom büfiztetni mivel utána egyáltalán nem akar enni és igyis keveset eszik :(
2019. febr. 3. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem jön vissza a fele, ha ilyen jól gyarapszik. Bár nem írtad a kezdő súlyát, de szép súlya van most.
2019. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3040g-mal született. Jól gyarapszik egyébként de akkor nem baj ha ennyi vissza jön?
2019. febr. 3. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Általában csalóka a mennyiség. Sokkal többnek látszik, mint amennyi.

A semmitől pedig nem lehet hízni.

A lányom valóban refluxos volt. Rengeteget evett (ennyi idősen 6-7*180-210-et), mégis stagnált a súlya, annyi visszajött.

A helyedben nem aggódnék.

2019. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!