Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagy baj ha ma kimarad egy...

Nagy baj ha ma kimarad egy étkezés?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt babám napi 5ször eszik 160ml-t. Ma fárasztó napja volt nagyon, most aludt el vacsi után. Este 10körül eszik utoljára,de van hogy fel sem ébred rá. Ha ma nem kelteném enni nem lenne baja tőle? De azt sem szeretném h emiatt hajnalban keljen mert éhes.

2019. febr. 12. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne keltsd fel. Majd kel ha éhes. Minden baba más és más.

Az én kisfiam anyatejes és 8 hetes kora óta 4x eszik egy nap és éjjel 6 hetes kora óta nem kel. Szépen fejlődik jó kedvű.

2019. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keltsd, de esélyes, hogy korán fog kelni, úgyhogy a helyedben lepihennék én is 😊
2019. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem keltettem egyik gyerekemet sem azért hogy egyen.
2019. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem keltenem, de bekeszitenek tapszert, meg termoszban meleg vizet :)
2019. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem keltettem,reggel 5ig bírta, aztán vissza is aludt 😊
2019. febr. 13. 06:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alvó gyereket sosem ébresztünk!

Már az újszülött osztályon is azt mondták, semmi baja nem lesz, ha átalszik 1-1 étkezést. Pedig akkor még csak 4 napos volt.

Ha jó időben délután sétálni vittem, babakocsiban simán átaludta az uzsonnaidőt.


Boldog lettem volna, ha nem kel éjjel/hajnalban a gyerekem enni... nekem nem ilyen jutott :)

2019. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!