Vajon a tapszertol lehet kiutes a babam arcan?

Figyelt kérdés
Babam harom honapos, sajnos tapszeres egy honapos kora ota, de mar addig is potolni kellett. Akkor nagypn kiuteses lett az arca, de az orvosunk azt mondta, ilyen van, vmi tejkiutes es nem a tapszertol, ne valtsuk le.Felirt probiotikumot, amitol lassan gyonyoruen letisztult az arca. Miutan vege lett a kuranak, par nap mulva, ujra kezdtek megjelenni a foltok, igy folytattuk a probiotikumot, mondvan helyre kell jonnie a belflorajanak. Miutan megint abbahagytuk, egy het utan ugyanaz, piros folt, picit nyugtalanabb is. HA a tapszertol lenne, akkor mit hasznal, ha lecserelem?Ha pedig tenyleg a belfloraja nem allt helyre, akkor mi a garancia,h.lecserelem es nem lesz ugyanez?Nem tudom, mit kellene tenni, mert egyebkent jokedvu, mosolygos baba, igaz havi fel kilo korul hizik csak, de nem minden gyerek szed fel kilokat, 3200 volt, mikor szuletett, most 5100, de az elejen nagyon nem hizitt sokaig, ezert is kellett a tapszer.

2019. márc. 4. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit elirtam, szoval, ha a tapszertol van, hogyhogy probiotikum mellett semmi tunet?
2019. márc. 4. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a tápszerváltás sem oldotta meg 3-4 hónapos kora körül ,,kinőtte".Próbáltuk a laktózmentes verziót is hátha érzékeny rá(apja az) de ő attól is ugyanúgy kifoltosodott.Mondjuk nálunk még a probiotikumot se ajánlotta az orvos.:/

Attól még amúgy megpróbálhatod, mert visszatérni vissza tudtok ugyan arra.Hátha nektek ez segít. Esetleg kérdezed meg a gyerekorvosod, mi a véleménye.

2019. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekunk nem javasolja valtani, hanem meg kis szunet utan, ha kell folytatodhat a probiotikum, mig szedi, egy potty.nincs az arcocskajan. Felek, ha valtok, meg rosszabb lesz, nem tudom...
2019. márc. 4. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejmentes diéta? Nekem bevált.
2019. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvasom hogy tápszeres. Hát nemtudom akkor, lehet cserélni kéne :(
2019. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!