Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerdán lesz 1 hetes a fiam...

Szerdán lesz 1 hetes a fiam mennyi tápszert csináljak neki?

Figyelt kérdés

Az orvos a kórházba 8×40 ml írt elő de én ugy vettem észre hogy nem elég addig ameddig nem adok neki még nyűglődik így a 60 ml simán bevágja utána alszik órákat

A hasa nem fáj

Nem lesz neki baja ?

Szopizással még csak próbálkozzunk kaja előtt mert nem akarja elfogadni a mellem meg nincs is tejem ( kipróbáltam már mindent ) pár csepp előtej jön ki nagy nehezen a mellszívoval, lehet köze hogy vashiányos lettem szülés után ?


2019. márc. 11. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A mi gyermekorvosunk ajánlása 7x70ml. Ezt meg is eszi a 13 napos kislányom, sőt van hogy akár 100-at is,de 1 hetesen is megette már a 70-et. Én leginkább lefejt tejet adok neki a tápszert csak pótlására használom. Nekem sem fogadja el a mellem sajnos akárhogy is próbáltam. Szerintem nem sok köze van a vashiányhoz,mert én egész terhességem alatt vashiányos és vérszegény voltam és most is az vagyok,de mégis van legalább 2 étkezésre való tejem,ha fejek. Szerintem még ne add fel ezt a fejés dolgot,de, azért ne is ostromold magad,ha nem megy. Inkább legyél kiegyensúlyozott,mint egy idegroncs.
2019. márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babyboom567 ***** válasza:
64%
sosem tudtam fejni, pár csepp jött ki ,de mégis 6 hónapig szoptattam a gyerekem, tehát ő ki tudta szivni, szóval az hogy te nem tudsz fejni, semmit sem jelent, attól lehet tejed.
2019. márc. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ne add fel ilyen korán, nekem csak 14. napon lövellt be a tejem. 4-5 hetes koráig kellett még tápszeres pótlás, azóta 100% anyatejes.


"Csak" pár hetet kell szenvedni még, aztán hónapokig szuper lesz :)


Persze ha nincs más, ott a tápszer, de azért próbálkozz még.

2019. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó hogy ennyit eszik a babátok 😃 az én kislányom 5 hónapos koráig alig alig evett meg 90ml-t. Egyébként ne aggódj a baba tudja mennyi kell neki, nem fogod túletetni.
2019. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!