Simo Nora kérdése:

Eleg a napi mennyiseg?

Figyelt kérdés
A kislanyom egy het mulva lesz 8 honapost. 5szor eszik egy nap. 3szor kap tapot, 2x eszik rendes kajat. A tap osszebbyisege kb 720ml/nap,a rendes kaja kb 400gr.a rendes kaja utan iszik keves vizet es napi kb 100ml frissen csavart gyumolcs levet. Most 9200gr es 74cm,az utobbi egy honapba kb 500grot gyarapodott. Mi a tapasztalat ez a mennyiseg igy rendbe van?
2019. márc. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok, de ha megeszi, akkor neki nyilván ennyi kell. Sokat is gyarapodott, ennyi idősen már le szokott lassulni a hízás. Miért gondolod kevésnek?
2019. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok. Jó húsos lehet, mert a lányom 70cm és 7.5kg. Amúgy én nem erőltetnem a gyümölcslevet, még ha frissen préselt is. Nagyon sok a cukor benne. Inkább ami jól esik egye meg úgy. Lehet már több kaját lassan kivaltani.
2019. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A tap mennyisege sok mar? Most kezdett rendes etelbol normalis adagot megenni, azert eddig meg nem mertem tobb etkezest kivaltani. Eleve egy tomott alkat de nem kover, rengeteget mozog.
2019. márc. 11. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok a táp. Az én lányom 5 hónapos ő 73 cm és 9400 gramm. Még nem válottunk ki a hozzátáplálással étkezést. 5ször eszik 240 ml-ket. Hiába tartok szünetet,büfiztetem közben,akkor is ezt a mennyiséget megeszi. Nem mondanám rá se,h dagi.
2019. márc. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A frissen csavart gyümilé az igazi cukorbomba. Egy deci nem sok, de még csak 10 hónapos egy fél év múlva egy fél litert is simán le tud majd nyomni/nap. Mennyi gyümiből is jön az ki? Felnőtt ember se tud annyit megenni, ha csak azt enné egész nap akkor se.

A tápszer szerintem is jó. Inkább az a kérdés a 400 gramm miből jön ki és hol tart a mozgásfejlődés. Egy folyamatosan jövő menő/ kúszó mászó babónak több energia kell, mint annak aki még csak most próbálkozik ezekkel.

10 hónaposan a fiam ha hízott 100-120 grammot elégedett volt a világ. Pedig tápszerből liternyi legutult naponta, sőt.

2019. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyumolcs le az egy narancs ket alma osszesen ha 100mlt megiszik belole egy nap. Tegnap peldaul spenotot evett delelott es du zoldseg levest plusz ugye 3x evett 210ml tapot. Vizzel probalkozom folyamatosan, hogy mar rendeset is eszik de az nem igazan megy ezert gondoltam a gyumolcs levet, hogy nehogy ne vigyen be eleg folyadekot.
2019. márc. 12. 06:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el inni fog annyi vizet, amennyi neki kell. Nem tudom van-e foga de én már adnék almát de egészben. Vagyis na érted pucolva, szeletelve.
2019. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van mar 8 foga
2019. márc. 12. 08:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányom 9 hónapos, ő 2x220 gr bébiételt eszik és 3x200 ml tápszert + kb. 1 dl vizet összesen egész nap. 8 kg 75 cm

Szerintem egyáltalán nem sok amennyit a lányod eszik, ha sok lenne amúgy is meghagyná (vagyis az enyém azt csinálja ha már nem kér többet, eltolja magától a cumisüveget a tányért is).

2019. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!