Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyiktol hizik jobban a az...

Melyiktol hizik jobban a az ujszulott baba tapszertol vagy az anyatejtol?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekfüggő de nekem az orvos azt mondta, hogy az anyatejes iszsz babák nagyobbak szoktak lenni. Az enyém is nagy baba, 2 kg-val nehezebb az átlagnál pedig átlag alatti súllyal született.
2019. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az anyatejes babák általában sokkal nagyobbak, mint a tápszeresek.
2019. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Sok tápszeres baba kövér, nagy fejű.
2019. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Valóban, sok tápszeres baba kövér, a legtöbb anyatejes meg extrém kövér.
2019. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Az elsőt igény szerint szoptattam, kifejezetten kicsike, alacsonyabb az atlagnál, a súlya pedig a magasságának megfelelő. A második sajnos

3 hetes kora óta tápszeres, betegség miatt nem szoptathattam, ő is kisebb az átlagnál. Genetika. 😊

2019. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ h hány kg illetve centivel születtek.

A lányom 2600 g volt, iszisz baba Soha nem volt kövér.

Barátnőm fia 2 héttel a lányunk előtt született. 4100 gmal. Tápszeres.

De nyilván nem a tápi miatt tűnt a lánykám mellett nagynak. Igazából a lányom tűnt kicsinek

2019. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt tapasztaltam, az egyik iszsz baba, a másik tápszeres. Mind a kettő átlagos testsúlyú volt és most is az.


Nem lett a feje sem nagyobb a tápszeresnek, ez butaság.

2019. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jegecske ***** válasza:
45%

A gyerek nem malac, hogy hizlalni kelljen. A fejlődés nem kilókban nyilvánul meg

Egyébként, ha az anya vegyes táplálkozású, nincs káros szenvedélye, az anyatejnél nincs jobb. EZ BIZTOS

2019. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt részem mindkettőben. A tápszeres babám vékonyabb alkatú volt ugyan, de hozzá kell tennem a genetikát, hogy az apja (az exem) piciként nem volt valami vaskos.

A másik 2 babám a jelenlegi páromtól van, mindkettő anyatejes volt. Na a középső gyerek kimondottan kövér volt :D (imádnivaló kis húsgolyó volt, de tény, félévesen 10 kilót nyomott).

A legkisebb is ducibb, de még belefér a normál felső határba a dr.nő és a védőnő szerint (7 hónapos, 9,5 kg). Most hagytam abba a szoptatást.

2019. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nekünk a lányunk 2 éves koráig igény szerinti "cicista" volt,így utólag a képeket nézegetve iszonyúan "dagi" volt.Fiunk 7 hónap után tápszerre "váltott",s bár 1 évesen már mindent evett,nem volt olyan telt mint a lányunk,de Ő is nagyon jó súlyban van(22 hó 13 Kg.)
2019. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!