Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babának ajánlott...

Tápszeres babának ajánlott adni probiotikomt vagy valamilyen kiegészítőt hogy erősebb legyen az immunrendszere?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt ahol arról volt szó, hogy az anyatejes babáknak erősebb az immunrendszere és hogy a tápszeres babáknak is erősítsük tápszer mellett, de eddig nekem még senki nem mondta hogy kellene szednie ilyet, viszont elgondolkodtatott. 14 hetes most a kisfiam.

2019. márc. 19. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez ugy butasag, ahogy van. 6 eves a nagy fiam, sosem tudtam szoptatnu, de olyan betoneros immunrendszere van. Ellenben ismim nagy gyerwke tejes volt, es minden 2.hetben bbeteg.


Amugy en fokent c vitamint vagy gyerek multivitamint adtam neki na meg a d vitamin. Mas nagyon nem. Elao evben kicait tobb multit, de most inkabb csak a teli idoszakban.

2019. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jobb tápszerekben már eleve van hozzáadott probiotikum.
2019. márc. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1essel sajnos egyet kell értsek.

3 gyerekem van, a pici 7 hónapos, anyatejes (volt idáig), 3x volt bronchitise eddig, sima megfázás is volt egy pár... Én nem tapasztaltam, hogy erősebb lenne az immunrendszere, mint az első gyerekemnek, aki egyáltalán nem szopott. (mert nem akart).

2019. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!