Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6-7 hónapos babának hány...

6-7 hónapos babának hány forintért írnak ki tápszert és milyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinek milyen tápszert írtak ki 6-7 hónapos babájának receptre, és milyet? Mennyibe került? Eddig Rossmannból vagy DM-ből vettük, nincs semmi allergiája, nem hasfájós. Úgy tudom receptre olcsóbb, de ilyen korban is?

2019. márc. 27. 16:21
 1/2 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Sima tápszert csak 6 hós korig írnak fel, azt mondta nekünk a gyerekorvos, addig ha-s tápszert evett, utána írt fel lactogen harmonyt az 800 g, és 900 Ft körül van. Ezt egy hónapig ette, aztán reflux gyanúra most humana baby fitet eszik, az receptre 600 körül van, recept nélkül 1400 ft
2019. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 1 éves koráig Milumil optima tápit irattam receptre,ami újszülött kortól adható. Nekem a gyerekorvos mondta,h több vitamin van benne,mint a 2-esben,igy ennel maradtunk. 1 eves korig van rá támogatás,igy kb 900 Ft volt 1 dobozzal a gyógyszertárban. Ugyanez pl a tescoban 3400Ft,a gyógyszertárban recept nélkül is legalább ezer Ft-tal olcsóbb,mint a boltok polcain. Es szerintem ez minden tápszerre igaz. 1 éves koraig pedig nyugodtan mondd a gyerekorvosnak,h legyen szíves felírni.
2019. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!