Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana Baby Fit ( Banános )...

Humana Baby Fit ( Banános ) adható 5 hetes babának?

Figyelt kérdés

Humana 1 est kap de mintha nem ízlene neki ( a többi tápszertől székrekedése van .. )

Banántól nem lesz baja ? Görcs stb..


2019. ápr. 8. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Székrekedése lesz jó eséllyel azzal is.
2019. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól adható. Ki kell próbálni, ezt nem lehet előre kalkulálni, hogy milyen lesz tőle a széklete, meg hogy bírja a hasa. Nálunk bukás miatt ette ezt mindhárom gyerekem, nálunk nem okozott gondot, illetve mástól se nagyon hallottam/olvastam rossz tapasztalatot.
2019. ápr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk nagyon nem vált be. És én meg csak rosszat hallottam utána róla... Előtte csak simán hasfajós volt, ettől meg egész nap szenvedett mert nem sikerült kakilni...


De az tény hogy előre nem lehet tudni kinek mi válik be. És látod valaki csak jót, valaki csak rosszat hall róla.

2019. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen tápszert használtatok hogy tudjon kakilni?
2019. ápr. 8. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk végül a milumil komfort vált be. De azt nem tudom, hogy azert mert tényleg jó, vagy azért mert menet közben kinőtte a hasi problémákat.
2019. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Székrekedése lett a fiamnak tőle. A nagynál a lactogen harmony vált be, kakilt rendesen. A kicsit a lactogen megfogta. Ő milumil HA optimát eszik, gyönyörüen megy neki a kaki. Barátnőmnek a milumil komfort vált be.
2019. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez speciális tápszer kifejezetten bukós babáknak. Az én kislányomnak bevált, de ha nincs ilyen probléma, akkor nem ezt adnám. Beba startot használtunk előtte, kórházban is ezt ajánlották (külföld).
2019. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!