Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért van különbség a német...

Miért van különbség a német és magyar tápszerek között ha ugyanaz a cég gyártja?

Figyelt kérdés
A milumil és beba tápszereket próbáltuk, bebát használunk, de itt Németországban egy doboz (800 gr, supreme) 9000 forintba kerül, ezért otthonról rendeltem, de teljesen más. Szorulása, zöld széklete van a babámnak tőle..másnak is van ilyen tapasztalata?
2019. ápr. 17. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Igen pl mososzer.

A nemet ariel eg es föld a tőluk exportalt arieltől.


Errol kulon cikkek mennek hogy Mo-ra ill kulfoldre ugyanazok silányabb minőseget gyartanak.


Nem csak mososzerrel van igy. De pl autogumival is.

2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Ez élelmiszerrel is így van.

"Kelete jó lesz".

Más az összetétel.

Vedd kint.

2019. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ny-Európában lakom, nemcsak a tápszerrel van így. Keletre a silány minőséget adják.

Két konkrét példát tudok mondani ami szembetűnő , itt teljesen más az íze , ahhoz képest az otthonit borzalmas. Nutella es Nescafe. Ég és föld a különbség.

2019. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket én is tudom, tápszerekre voltam kíváncsi. Elvégre anyatej helyettesítő tápszerekről van szó, nem lehet igaz, hogy jobbat érdemel egy német mint egy magyar kisbaba akinek az anyja sajnos nem szoptathat.
2019. ápr. 18. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
De, igaz, a tápszerekkel is ez van. Mindennel, Nyugat -, és Balkán.
2019. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!