Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg ekkorra baj ha nem...

Tényleg ekkorra baj ha nem tartjuk be a 3 órát?

Figyelt kérdés
Nehézen, de sikerült hozzá szoktatni, hogy 3 óránként egyen. Gyerekorvos mondta, hogy sűrűbben nem szabad mert fáj a hasa. De kinőtte a hasfájást. Most viszont 7 hónapos 2 étkezést már kiváltottunk. Viszont újra előjött nála, hogy többször enne kevesebbet. Adtam is neki, ha kért. Nem fájt a hasa. Amikor mondtam az orvosnak jól leteremtett. Tényleg ekkorra baj lenne?
2019. ápr. 23. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem baj! Etesd úgy ahogy nektek jó kettőtöknek a babával :))
2019. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

1. Nem tartsuk, hanem tartjuk - anyaként már illene az alapvetö nyelvtannal tisztában lenni, így hogy tanul meg a gyereked helyesen beszélni?????

2. Ha többször eteted, akkor azt tanítod meg neki, hogy az egész napja zabálásból áll és mire valamekkora lesz, megalapoztad az ehízását!

3. Az orvosnak több esze meg tudása van, hallgass rá!

2019. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy egy védőnő ismerősöm mondta " csináld azt ami a gyereknek jó, az orvosnak mond amit hallani akar"
2019. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Töröltetted mi? Szégyelled, hogy nem tudsz írni?
2019. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is volt valami ilyesmi beszélgetés a gyerekdokival, de ha a lányom két és fél óra után bőgni kezdett, nyilván nem hagytam éhezni plusz fél órát, csak azért, mert a tápszeres dobozra az van írva. Nem a doki hallgatja a bőgést. Nyugodtan etesd meg, én is azt tettem, nem lett semmi baj.
2019. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hordozóház oldalán van nagyon jó cikk az igény szerinti tápszeres táplálásról. Nem ördögtől való dolog 🙂
2019. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Többször kevesebb. Ez így jó, a felnőtteknek is így kellene. Van a pocakban, de nincs teletömve, hogy feszüljön és fájjon. Más baba 4 óránként degeszre eszi magát, hogy majd' kipukkad, az mennyivel jobb? Egyik gyerkőcöm így csinálta egy ideig. Csak akkor fogadta el a tejet/ételt, mikor már nagyon éhes volt, akkor mohón falt, utána meg azért sírt, mert feszült a hasa. Szerencsére rájött, hogy ez így nem jó, és sikerült beállni normális étkezésekre.
2019. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!