Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan lehet átállni 6-ról 5...

Hogyan lehet átállni 6-ról 5 etetésre úgy, hogy az éjszakai maradjon ki?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak simán átállt arra, hogy végig aludja az éjszakát. Szerintem nincs olyan, hogy ha éhes vmi praktikával kibírja mégis reggelig. Nekem is mondta pl a védőnő, hogy nem oke, adjak neki többet este vagy ha megébred vizet. Az enyém pl bukott. Este jól megetettem csodásan vissza köszönt az egész, onnastól kezdve nem erőltettem. Sztem az az egy ébredés nem megterhelő, ez egy rövid időszak ami gyorsan eltelik.
2019. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kimaradnia? Majd ha a baba nem lesz éhes éjjel, akkor nem ébred és kimarad. Amíg igényli, kapjon enni.
2019. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy van erre praktika.


Az enyém is egyszer csak elkezdett követelni egy plusz étkezést napközben, ami korábban nem volt. Így már nem kérte az éjszakait. Azóta alszik.

2019. máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eddig 5x evett 7 hos fiam, ujra elkezdett kelni 3 kor hogy éhes. Most 6x eszünk megint. Tenyleg jo lenne ha legalább 5 ig aludna, mert en 3 utan csak malmozok, nem tudok visszaaludni. Remelem vissza fog állni.
2019. máj. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom, nem tudtok aludni, utolsó két válaszoló. :) Egyébként nem panaszkodom, az egy ébredéssel is abszolút elégedett vagyok, csak a védőnő és a házi orvos mondta, hogy álljunk át. Eddig a 8, 7, 6 etetés óramű pontossággal ment/ megy, így az 5-nél nem hiszem, hogy az éjszaka maradna ki, hanem inkább csak hogy 4,5 vagy 5 óránként lenne az etetés.
2019. máj. 1. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, tényleg nem tudtam... 😆 A gyerek mellett van egy macskám is, aki gondoskodik róla, hogy ne aludjak 😄


Amúgy nem tudhatod, az én fiam pl besűrítette az estét magának. Így eszik nappal:

7,11,15,18,21

2019. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az utolsó tök jól hangzik, valahogy így képzelném el az átállást, de tényleg nem ragaszkodom hozzá, csak ajánlották. Kicsit nagyobb adaggal sikerült most kitolni a hajnali etetést, de az egész nap felborult.
2019. máj. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!