Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan, aki sohasem...

Van itt olyan, aki sohasem sterilizálta a cumisüveget, csak szimplán elmosta?

Figyelt kérdés
Lett bármi probléma?

2019. máj. 1. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy olyan alapvető higiénia, mint hogy kitörlöd a feneked
2019. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Én max heti egyszer sterilizálok, amúgy forró vízzel mosom.
2019. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Naponta egyszer sterilizáltam, nem minden étkezés után. A kórházban a koraszülött osztályon is így csinálták. Reggel adtak steril üveget, azt másnap reggelig "csak" mosogattuk. Úgy gondolom, ha az orvosok szerint ez megfelelő 2 kg alatti, szinte 0 immunrendszerrel rendelkező babák számára, akkor itthon is jó. De azt el nem tudnám képzelni, hogy soha ne sterilizáljam.
2019. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Első használat előtt főztem ki, ennyi. Teljesen egészséges 22 éves lett a lányomból :)
2019. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én 3 hós koráig napi 1x sterilizáltam. Ezután kb 3-4 naponta mikor 6 hós lett elhagytam ezt. Mindig forró vízben mosogattam el.
2019. máj. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Első használat előtt csak. Utána csak meleg vízben elmosom.
2019. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi sterilizáltuk, de csak az elején kellett tápszer, azóta csak néha a lefejt tejhez. Ha folyton használnám, és már nem újszülött lenne a baba, én is csak napi 1x sterilizálnám.

Elvégre magunkat sem sterilizáljuk és már olyan korú, hogy mindent a szájába akar venni.

2019. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Mikros sterilizalom volt, nehany hetig csinaltam de nem minden evés utan aztan matadt a forro viz. Mindket gyerek tulélte egyik se beteges.

A mai tulzásba vitt fertőtlenítes nem fogja erősíteni az immunrendszert...

2019. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Aki minden alkalommal sterilizál annál azért kíváncsi vagyok vajon a mellét is sterilizálja-e szoptatások előtt...

Teljesen felesleges ennyire burokban nevelni a gyereket. Napi egy sterilizálás is bőven elég. A tápszer vagy a tej sem steril amit megeszik a baba.

2019. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!