Lehetseges ekkora hizas?

Figyelt kérdés
Tehat a babam koraszulott,34 hetre szuletett. Sajnos egeszsegugyi okok miatt nem szoptathatok igy tapszerrel taplalkozik. Aztmondjak a tapszertol jobban hizik mintha anyatejet kapna de ekkora hizasa meg nem volt, egy nap alatt 90 grammot hizott,tegnap meg csak 2320 volt es ma mar 2410… Eddig maximum 50-60 grammot hizott egy nap alatt,lehetseges hogy most igy megugrott? 2x lett megmerve mert alig akartam elhinni hogy valoban ennyit hizott egy nap alatt, egyebkent 50-60-70 ml-t szokott enni valtozoan es teat is szokott kapni de csak kis mennyisegben es azt most vezettuk be.Velemenyek?
2019. máj. 5. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne mérd folyton felesleges..Nekem is kis súlyjal született, most 13 hetes 3.5 kg a hízása..Aki normállal születik lassabban hízik, ők többet. Addig örülj még gyarapszik..
2019. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Naponta méred??? Minek??

Nyilván kakil, pisil az a szegény gyerek, az előtte-utána súly elég eltérő lehet.

2019. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem merem minden nap egy szoval nem mondtam ilyet. Tegnap volt a heti merese mert hetente merem es ma azert lett merve mert reggel koran viszem a vedonohoz es o mondta hogy vasarnap este raerek megmerni egyebkent szombatonkent szoktam vagy ritkan vasarnap.De szerintem az mellekes hogy en mennyi idokozonkent merem a babamat.!
2019. máj. 5. 21:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Es ki olvasott olyat a kerdesemben hogy naponta merem? Mondtak nekem is hogy folosleges,a korhazban is naponta mertek es tudom nem minden nap hizik,csak ez most soknak tunt igy nekem. Egyebkent ha minden nap mernem mi koze lenne barkinek? Ez a kerdes? Nem!! Akkor aki nem a kerdesemre valaszol az inkabb tavozzon melegebb eghajlatra,olyan anyukak valaszat varom akik ertenek is ehhez es nem okoskodni jonnek :) o a harmadik babam,tudom hogyan kell es mikor merni :)
2019. máj. 5. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Igyál egy citromfű teát, és feküdj le most már aludni! Rádfér!
2019. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"Eddig maximum 50-60 grammot hizott egy nap alatt,lehetseges hogy most igy megugrott?"

Ez eléggé arra utal, hogy naponta méred, már bocs. Ne játszd már itt a sértődöttet!

2019. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Írták előttem a pisi kaki sokat befolyásol. Ma volt neki? Szerintem ezen ne idegeskedj.
2019. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Ja ha nem méred naponta honnan tudod mennyit hízott eddig egy nap?

Ránézés?

2019. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6.-os olvasd mar vissza az elozo valaszom legyszives es ertelmezd mar!! Hanyszor irjam le hogy EN nem merem naponta es a KORHAZBAN naponta mertek na ott 50-60 grammot hizott naponta, es ha ennyire bamba vagy tudatom azt is hogy 3 napja engedtek ki a korhazbol 2 honap utan,nyilvan megtapasztaltam ennyi ido alatt mi hogxan zajlik nemde?? Maskor kerdezzetek mielott probalnatok osztani az eszt :) Itt senki nem jatsza a sertodottet egyedul te jatszod az okos embert holott szerintem gyermeked sincs :)
2019. máj. 5. 21:49
 10/13 A kérdező kommentje:
8.-as ugy latom te sem tudsz olvasni holott mar kettoszor vagyis 2x is leirtam :) gyenge elme ...
2019. máj. 5. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!