Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki nem akart szoptatni, de...

Aki nem akart szoptatni, de nem akarta a dokinak kerek-perec megmondani az mit talált ki, hogy morgás nelkül felírja a tápszert?

Figyelt kérdés

Köpködő,mocskolódó,firtató kérdésekre nem reagálok.

Köszönöm



#is írj
2019. máj. 12. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Eszembe se jutott ilyesmi, hiszen az anyatejben lévő antigének aranyat érnek a gyereknek. Mondjuk én ezt tartom normálisnak, bocsánat.
2019. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt mondod, nincs elég tejed, felirjak.

De jobb lenne, ha megmondanád, mert akkor kapsz gyógyszert, amimleallitja a tejtermelest

2019. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ugyan kevés tejem volt(mivel nincs elegendő tejmirigyem), de én hiába kertem receptet, azt mondta, olyan nincs, hogy ne legyen elegendő. Kb szart a problémámra, így én bementem a patikába, és megvettem, amit a kórházban is kaptam, mert azzal nem volt problémája a fiamnak. Úgy gondolom, érdemes arra gondolni, hogy meg tudd venni teliáron akár 3-4ezer forintért a babádnak a tápszert, ha már eleve úgy ugrassz neki, hogy nem akarsz szoptatni.

Csak a nagyfiammal volt olyan mázlim, hogy a doki kérdés és morgás nélkül kiírta a tápszert még akkor is, ha én elfelejtettem, de azóta már más az orvosuk.

2019. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Egy barátnőmnek nem szabad szoptatnia, mert olyan gyógyszert szed, de nem tudom, mi a gyógyszer neve. Keress rá, melyik gyógyszer ilyen, és mondd, hogy azt kell szedned.
2019. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem akarsz szoptatni, ez csak a te döntésed. De ne találj ki meséket hozzá! Mondd el az orvosnak, hogy félted az alakodat, a melleidet.

Ha ilyen határozottan tudod, mit akarsz, határozottan mondj igazat is!

2019. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Ha már arra volt eszed, hogy kitaláld hogy nem akarsz szoptatni, akkor legyen annyi bőr is a képeden hogy a doki szemébe mondod a döntésedet, vállalva a következményeket. Ez aztán a szép anyai, felelősségteljes hozzáállás hogy eleve elveszek a gyerektől egy előnyt, de az már ciki, hogy hazudozás és kitalált indokok nélkül be is valljam az orvosnak. Gratulálok. Csórikám majd cuppoghat a műanyag cumisüvegen ahelyett, hogy az édesanyja mellén legyen, ahová való. Bár talán ezzel a sumákolós, undorító hozzáállással van a legnagyobb bajom.
2019. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Milyen idióták vagytok. Nem a szoptatástól lesz valaki jó anya. Ha így lenne, be kellene tiltani az örökbefogadást és elvenni a gyerekeket minden nőtől, aki barmi miatt is képtelen szoptatni. Semmi baja nem lesz a gyerekenek, ha nem kap anyatejet. A szoptatás vagy annak hiánya magánügy.
2019. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp jó lenne megmondani a dokinak mert el tudják apasztani gyógyszerrel a tejet, ez ilyenkor fontos is hogy ne gyullaadjon be pl. Egyébként kérj tápzerreceptet "biztonságból" ezt szinte biztos adnak, érdemes lenne előtte érdeklődni hogy megy ez ott ahol szülsz. Senkinek nincs köze hozzáá hogy eteted a babát és miért nem akarsz szoptatni, Bármilyen fura de a dokinak sincs joga ezért semmilyen megjegyzést e tenni. Ahhoz meg szokj hozzá h mindenki beszól, én szoptattam és úgy is beszóltak, azt hiszem ez ilyen közösségi kapcsolatépítési szokás.
2019. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Valóban nem csak a szoptatástól lesz valaki jó anya. Viszont az már sokat elárul a szellemi érettségéről és hozzáállásáról, hogy megtagadni a szoptatást van esze, de őszintén bevallani ezt az orvosnak és vállalni a következményeket nincs, ehelyett itt kér tanácsot hogy mit hazudjon az orvosnak. Ez a legundorítóbb. Természetesen felnőttek már babák tápszeren, nem ezzel van a nagyobb baj.
2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Olyan háziorvost kell keresni, akivel egyeznek a nézeteitek, vagy legalább megérti az álláspontod. Hosszútávon nincs értelme kamuzni.


Olyan szuperanyák meg mindig lesznek, akik valamiért sarat dobálnak rád, ha nem a szoptatás, akkor majd a hozzátáplálás vagy bármi más miatt. Azok csinálják ezt, akiknek anyaként nincs önbizalma, így mások szaranyává nyilvánításával igyekeznek magukat pozitívabb fényben beállítani.

2019. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!