Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babáknál mi oldotta...

Tápszeres babáknál mi oldotta meg a szorulást?

Figyelt kérdés

4 honapos múlt a kisfiam születése óta tápszeres nagyon sok mimdent kipróbáltunk már de mégse az igazi

Hozzatáplálást most kezdtük ez vajon javit majd a helyzeten ?



#szorulás #tápszerrs
2019. máj. 26. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A tápszerváltás.
2019. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már az 5dik fajtát próbáljuk ez most trj mentes mert valószínüleg tejallergiás de eddig is mindegyik olyan volt ami elvileg szorulásos babáknak van
2019. máj. 26. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vizet is kapott etetések előtt. Ugyan csak pár kortsot ivott, de hamar megoldotta a szorulást.
2019. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kamillatea, Biogaia.
2019. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen iszunk vizet vagy ha azt nem.fogadja el mert vannak olyan napjai is akkor felhigitott gyumilevet egedz nap kb 120 ml de eddig nem sok eredménnyel igaz még csak mostnába hajlando inni miota eszegetünk

Biogaiat is provaltuk annak se volt sajnos sikere bar lehet tovabb kelett volba ptobalkoznj.mert csak 1 uveggel fogyott el

A kamilla teatol meg felek vedono nem.javasolta mert elvileg száritja a beleket

Te mennyit es hany naponta adsz ?

2019. máj. 26. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a hozzátáplálás oldotta meg. 4 hónaposan elkezdtük orvosi javaslatra. Csak egy pár kanál pürét kapott délelőtt és csodát tett. Most minden nap kakil.
2019. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen mi is kóstolgatunk mar de így is csak 2 naponta van jobb esetben sajnos

Nektek milyen püre vált be mennyi idő után ?

2019. máj. 26. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a kamillatea vált be, a védőnő maga ajánlotta. Meg persze a víz fogyasztás.
2019. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából eleinte ő is csak kétnaponta tudott. De én már ennek is örültem, mert előtte egy héten egyszer, de olyan is volt, hogy már kúpot kellett adnom neki.

Azóta kakil minden nap, amióta nagyobb mennyiségeket megeszik.

Én azt vettem észre, hogy a legjobb a sárga- és az őszibarack, valamint a szilva.

De minden baba más. Ki kell tapasztalni.

Az én fiam most 7 hónapos, ő már eszik tejtermékeket. Azok is sokat segítenek.

2019. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Kiprobáljuk hogy szépen lassan egyre többet eszegetünk gyümölcsöt és meglátjuk mi lessz :)

2019. máj. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!