Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil HA optima start-száraz...

Milumil HA optima start-száraz széklet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy más is tapasztalta, hogy a fent említett tápszertől száraz a baba széklete? Annak ellenére, hogy megfelelő hígítasban kapja a tápszert, és étkezések között ha kéri, iszik babavizet is. Most megpróbáljuk a beba HA optipro startot, szívesen fogadok tapasztalatokat az említett tápikkal kapcsolatban. Elég hasfájós (volt) a bébim (6 hetes), de 3 napja kapja a Gripe Watert minimális mennyiségben etkezések után. A hasgörcsök elmúltak, viszont a széklettel van gond. Próbáltuk a milumil komfortot, de valamiért attól egész nap sírt. A beba szenzitív ugyanez. Több tápszert nem akarok próbálni, de jó lenne, ha a száraz kakit ki tudnánk küszöbölni...

2019. júl. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is száraz volt tőle a kakija, a végbele is kirepedezett és emiatt vér volt a székletén. A beba ha optipro jó volt csak nagyon zöld volt tőle a széklete. Most a beba optipro 1-et eszi és minden rendben van. Nem fáj a pocak, jól eszik és az ekcémája is elmúlt.
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a száraz kaki elkerülésére nekünk duphalakot kellett venni de a váltás után nem kellett használnunk
2019. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegény kisbabád, jól megszenvedte! Igen, tudom, hogy a bebától zöld lesz a kakija. Másfajta HA tápszerre nem mertem váltani... Bár gondoltam a Humanára is, de arról nem sok mindent hallottam ismerős anyukáktól, kevesebben hasznalják. Mindenesetre meglátjuk. A milumil komfortot a gyerekorvos írta fel, de eddig nem győzött meg a milumil. Megpróbálom a "sima" HA bebát, hátha javítana a székleten. Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod! 😊
2019. júl. 16. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi Beba Ha starttal kezdtünk,kb 2-3hétig jó volt,aztán kakilni nem tudott és állandóan fájt a hasa pedig espumisan cseppet is kap és biogaiat is. Utána Beba sensitív...ugyan olyan rossz.

Most hadználtuk 1hétig a Milumil komfort1et,rögtön lett kaki...napi3is. De hígnak találtam így vettünk Ha-t,de úgy látom lehet ettől se lesz kaki...

Sajnos doki mondta kísérletezni kell mi válik be. Így mi lehet maradunk a komfortnál az amúgy jó,és laktáz cseppel. Csak éhesebb a gyerek ettől :(

2019. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!