Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzeszem,...

5 napja késik a menzeszem, van pozítiv terhességi tesztem. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Esedékes menzesz napja óta barnázok és a WC papíron pisilés után van vér . Anúgu a tisztaságiba pici barna folyás van. Ugye nincs baj, 2 hét múlva kaptam időpontot nőgyógyászhoz

2019. júl. 27. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre mennék. A vérzés nem jelent jót
2019. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben be mennek az ugyeletre mert a barnazas nem jelent jot akar veteles is lehet. Vagy ido pont nelkul surgossegibe is el latnak az sztkban. De ne varj 2hetet.
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy ez hogy lehet kérdés. Minimum felkeresnem a dokit telefonon, ha ez nem lehetséges, akkor bár a családi doki véleményét kikérném, s ő is az ügyeletet javasolná. De egy részt, jó, hogy kiirjátok hasonló gondokat mert ha ennek hatására mentek el a dokihoz, az már jó. Csak ne legyen késő 🤞
2019. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Két hét múlva már nem lesz pozitív teszted, ha nem mész be az ügyeletre.
2019. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt soha nem jó a vérzés. Mivel terhesség elején vagy így lehet progeszteron hiány amire a doki felírhat gyógyszert, krémet akármit. Ha csak a progi a gond a doki segít. Ügyeleten viszont csúnyán fognak nézni sajnos, korai terhességnél, nem szeretik a berohangászást, és sokszor semmit nem is tesznek, egy sztks nődokival többre mész. Sürgősségin max akkor érdemes kezdeni, ha már papíron is élő terhessége van.


Minden esetre, szedjél e vitamint, és minél hamarabb keress fel nőgyógyászt, ne várd meg a két hetet. Illetve, ha teheted magán vérvételen pl.: centrumlab, nézess hcg-t és progeszteront, abból sokat megtudsz és még aznap este megkapod e-mailben az eredményt.


Kitartás, nem minden esetben lesz gond belőle, de nem szabad heteket várni, ha barnázás van, idősebb terhességnél, meg ilyen esetben azonnal ügyelet.


Minden jót!

2019. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, nem vèrzek a WC papíron van egy kicsi inkàbb maszat, nagyon pici barnázás. Bementem reggel az SBO-ra, azt mondtàk a menstruàció miatt van, mèg próbàlkozik. Progeszteron krèmet hasznàlok 5 hónapja, azzal nincs gond. Azt mondtàk amíg nem görcsölök és a fehèrneműmön nincs akár vér pötty, ne aggódjak.
2019. júl. 28. 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Holnap bemegyek Sztk rendelésre hàtha fogadnak. A nődokim csak minden pénteken rendel :(
2019. júl. 28. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt? Remélem rendben vagytok. Nekem előző terhességemnél volt ilyen. 3 hét barnázás után nyögte ki a doki, hogy hát ha szeretném ad progeszteront. Aztán lehet késő volt, de nem maradt meg a baba.
2019. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben tegnapra elmúlt úgy ahogy a mensim is elmúlt volna . Utolsó 5 hónapja kapok progeszteron pótlast. SZTK ban sem voltak húú de normálisak. Szinte a minek jött szindróma. Pênteken megyek saját dokimhoz.
2019. júl. 30. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!