Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan küzdjem le a félelmeime...

Hogyan küzdjem le a félelmeimet a teherbeeséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok felszabadulni a szexben, mert annyira félek a teherbeeséstől. (Nem vagyok már tini egyébként.) Védekezünk gumival, de kb. csak a menzesz (aminek időpontja nálam 23 és 28 nap között váltakozik, további bizonytalanságot okozva bennem) előtti pár napban merek szexelni nyugodtan. Fogamzásgátlót nem szedhetek, de egyébként azzal sem lennék nyugodt. Egyrészt attól félek, hogy nem biztos, hogy észrevesszük, ha kiszakad (bár újabban már utólag szoktam csekkolni úgy, h megtöltöm vízzel), másrészt hogy akár véletlenül, észrevétlenül is spermás ujjal nyúlok/nyúlnak hozzám, harmadrészt hogy ha arról van szó, hogy esemény utáni tabletta, akkor az hogyan fogja tönkrevágni a szervezetemet, és hogyan alakulnak utána a ciklusaim, ergo akkor még kevésbé tudnék kalkulálni a termékeny és a terméketlen napokat illetően.
2019. júl. 28. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ott az anál
2019. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem szedhetsz gyógyszert? Sosem értettem, hogy itt gyakorin senki nem szedhet még véletlenül sem.

17 éve szexelek és mindig gumival védekeztünk, csak akkor nem, amikor gyereket akartunk. Most szedek gyógyszert, amióta tudom, hogy nem akarunk több gyereket, de ha ennyire félsz, akkor vagy

NE SZEXELJ

KERESS EGY JÓ TERAPEUTÁT VAGY

OTT AZ ANÁL.

2019. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban, hogy a gyerek úgy lesz, hogy a sperma találkozik az érett petesejttel. Ha nem jut el odáig a sperma, nos, akkor nem kell félned. A mai óvszerek azért már jók, én például arra szoktam gondolni, hogy tiszta szerencse, hogy ma már nem csak a jó öreg megszakítás és a kecskebeles módszer áll a rendelkezésünkre.


Gondolj arra, hogy ha sok nő esne teherbe gumi mellett, akkor annak lenne egy nagyon komoly felhangja a médiában.


Ezenfelül bízz meg a párodban.

2019. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TESCOMINOSEGI válasza:
Sehogy
2019. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!