Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Stresszes ember vagyok, és pár hónapja ráadásul elhanyagoltam magamat: nem figyeltem a menstruációs ciklusomra és nem tudom mikor jött meg az egyes hónapokban. Áprilistól írtam, akkor 27-én, majd stressz hatására Májusban 28-án, Júniusban pedig 26-án jött meg a menstruációm. Júliusban pedig még nem jött meg és eléggé aggódok ez miatt.

Barátommal Július 23-án voltunk együtt. Az együttlét alatt óvszerrel védekeztünk, azonban attól tartok, hogy felhelyezésnél előváladék kerülhetettt az óvszerre.


Azonban utána olvastam, hogy a menstruáció késhet és akár ki is maradhat fertőzés, betegség vagy sérülés miatt is. Július elején egy nagyon enyhe agyrázkódást szenvedtem el és rövidesen a várt menstruáció előtti pár napban kétszer is fürödtem a Balatonban. Olvastam, hogy ilyenkor a szervezet fogékonyabb a fertőzésekre.


Holnapi nap folyamán tervezek terhességi tesztet csinálni, mert csak tovább aggódom. Mennyi esélye van annak, hogy teherbe estem?



2019. júl. 29. 23:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leírni, hogy minimális pattanásodás és mellfájdalom jelentkezett (utóbbi még mindig tart), pont úgy, mint menstruáció előt szokott.

Pár napja plusz gyakori vizelési inger és hirtelen fáradtság, összpontosítás és memória zavar is jelentkezett.

2019. júl. 29. 23:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima PMS.

A teszt még semmit nem mutatna, de egyébként sem hallottam soha ilyen terhességről.

2019. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elvileg a késő/elmaradt mensturáció első napján már nagyon pontos a teszt és én már elméletben "vártam" pár napot, mivel, ha 27-én jött volna meg, akkor máris 2-3 napos késésről beszélünk. Ekkor pedig pár közel 100%-os a tesztek pontossága. (Nem kötöszködés, ezeket olvastam, sajnos nem vagyok otthon ezekkel az ismeretekkel)

Köszönöm a választ és remélem igazad ban, nagyon aggódom. Közeljövőben nem tervezek gyereket vállalni.

2019. júl. 30. 00:27
 4/13 anonim ***** válasza:
De te azt irtad Július 23. Voltatok eggyütt pároddal. Akkor viszont a teszt nem mutatja még ki
2019. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel mutat közel biztosat a teszt.
2019. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak júli 23-án volt szex, és előtte nem, akkor várhatsz még a teszttel. Április óta csak egyszer volt szex??
2019. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha még egy hetet kell várnom biztos és pontos/megbízható eredményért, beleőrülök. Nagyon kétségbe vagyok esve. Sajnos Magyarországon már csak egy hónapot tartózkodom, Szeptemberben visszautazom, hogy leérettségizzek, ha tényleg terhes vagyok, akkor mihamarabb szeretném megtudni, hogy úgy rendezzem mgyarországi ittlétemet és mindent elintézzek. KöszönVm a válaszokat, de még mindig csak egy ember válaszolta meg a fő kérdést.
2019. júl. 30. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:

A fő kérdésed baromság.


50 százalék esélyed van. Vagy igen vagy nem.

2019. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló, kérlek ne baromságozdd le a kérdésem. Tudtommal az oldal kérdés feltevések használatos. Mivel még nem voltam állapotos és a jelek összezavaróak, ezért fordultam anonimem segítségért. Ahogy fentebb említettem fizikai behatástól is késhet, nekem pedig alapjáraton felborult kicsit a menstruációs ciklusom. Remélem, hogy az első válaszolónak van/lesz igaza, és csak a külső behatások miatt késik.

További válaszok még érdemelnének. Előre is köszönöm!

2019. júl. 30. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a sztesszes életed miatt vagy ki. Nem hinném hogy terhes vagy, de vagy igen vagy nem. A stresszt vezesd le valahogy. Fuss, boxolj bulizz, ami neked jobb
2019. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!