Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ilyen tünetekkel?

Lehetek terhes ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
Július 27-én kellett volna megjönnie. Barnáztam, és enyhén véreztem. Csináltam reggel egy tesztet, halvány pozitív lett. Ma 30-án csináltam egyet délután, hátha ma erős pozitív lesz, de még halvány sem lett. Majd pedig volt egy kevés sötét vörös vérzésem. Bár tudom, hogy korai de folyton hányingerem van, és enyhén görcsölök, folyamatosan fáradt vagyok. Van esély arra hogy terhes vagyok? Vagy csak "készülőben" volt de nem maradt meg? Azért meg holnap reggel tesztelek egyet... 1 éve probálkozunk. Inofolicot iszom, szedek Merckformin XR-t, Letroxot, és Premens tablettát. Orvoshoz ultrahangra amúgy is mentem volna augusztus 14-én. Kíváncsian várnám mások hasonló tapasztalatát.
2019. júl. 30. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A vérzés nem jelent jót

Lehet hogy valami elkezdődött éppen de nem fejeződött be

Szerintem várj pár napot a teszttel és első reggeliből csinálj

A hcg 2 naponta duplázódik

2019. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem lesz semmi, de azért csinálj még egy tesztet. Egy pozitív és egy negatív után kíváncsi vagyok mi lesz. A vérzés nem jelent túl jót, de azért drukkolok.
2019. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra teszteltem.Egy pálcikás és egy tesztcsíkos tesztet használtam. Első látásra mindkét teszt negatív volt. Tudom az időn túli eredményt nem lenne szabad figyelembe venni, de mind a kettő 30 perc után halvány pozitív volt. A többi hónapokban így még nem jártam. Azokon nem jött elő még egy csík. Azóta továbbra is barnázgatok 1-2 csepp vérrel, az már az 5. nap. Eléggé tanácstalan vagyok. Halvány időn túli tesztel a doki el fog küldeni a búsba.
2019. júl. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!