Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a helyzet? Beképze...

Ilyenkor mi a helyzet? Beképzelem? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Egészségügyi problémák miatt május 13-án hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését. a rá következő mensim kb 28 napra jött meg (június15-én) , rendes mennyiséggel. azután Párommal július 3-a fele voltam együtt, ÓVSZERREL ÉS MELLÉ MEGSZAKÍTÁSSAL védekeztünk. Szóval már behatolás előtt is rajta volt az óvszer, és még ki is huzta a biztonság kedvéért elélvezés előtt. az óvszert nem láttuk lyukasnak se kiszakadtnak.

Mivel soha nem volt rendszeres a menzeszem, nem tudom pontosan hogy akkor lehetett-e az ovulációm.

A lényeg az, hogy ebben a hónapban szokatlan módon 7 napot késett a menzeszem. arra gondoltam hogy terhes vagyok, de júl. 19-én (péntek) reggeli vizeletből tesztelve negatívat mutatott (halványan se mutatott csíkot). Másnap reggel megjött, de csak 2 napos volt, 3. nap alig jött valami vérzés (max 1 betétnyi)


szóval mivel megjött meg negatív tesztem volt egy kicsit megnyugodtam, de annyira rá vagyok parázva, hogy mi van ha mégis terhes vagyok, mivel reggelente hányingerem van (nem vészesen), és van mikor nagyon hamar éhes leszek, de közbe meg nem kívánom az ételt sehogyse.


Csináljak vajon egy tesztet vagy felesleges mert beparáztam és csak beképzelem? :(



2019. júl. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a menzesz, védekeztek. Akkor minek tesztelnél? Mondjuk, ha téged megnyugtat, akkor csináld, de nem vagy terhes. Ezek amiket ide hánytál, ezek nem terhes tünetek.
2019. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj nyugodtan, úgyis negatív lesz. De ha megnyugtat, csináld. Én inkább egy sajtbureszt vennék abból a pénzből. Értelmesebb befektetés.
2019. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus közepén peteéréskor is van, akinek hányingere van, ahogy menzesz előtt is akadnak ilyen "szerencsések". De szerintem is csinálj egy tesztet, ha ez a nyugalom ára.
2019. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. Valószínűleg azért volt olyan kevés a vérzés, mert a fogamzásgátló abbahagyása bekavart. Feleslegesnek tartom, hogy csinálj még egy tesztet, de ha ez megnyugtat, akkor nem tartalak vissza.
2019. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Saját tapasztalatot írnék. :)


Hasonló cipőben járunk. Én április 19-én szedtem be az utolsó szemet (végigszedtem a levelet, ahogy kell), utána meg olyan szép 28 napos ciklusom volt, hogy el sem hittem.


Aztán a 2. ciklus? 40 napos volt. Iszonyatosan paráztam, és engem is csak a negatív teszt tudott lenyugtatni.


Most 24-ére vártam, hát semmi... Közben nekem is hányingerem van, de amióta szétmentünk az exemmel (2015. június) mindennapos nálam a hányinger. Azzal nyugtatom magam, hogy lehet, hogy most csak több jelentőséget tulajdonítok neki. Ezek az órási falásrohamok, vagy minek nevezzem (ölni tudnék a kajáért, de amikor előttem van, nem kívánom) nekem még a gyógyszer szedésének utolsó hónapjaiban voltak.


Figyelj, a tesztet te döntöd el. Alapvetően én sajnálom rá a pénzt, hiszen nálam is a negatív a valószínűbb, de én pár nap múlva tesztelek, aztán megnyugszom. Remélem.

2019. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd írj hogy mi lett :)
2019. júl. 31. 21:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív :)
2019. aug. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!