Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

A párommal nem szexeltünk. Lehet hogy előváladékos kézzel hozzám nyúlt. (Mármint abban vagyok bizonytalan hogy előváladékos volt) Ezt nem úgy értem hogy full előváladékos lehetett a keze. Ugye abban is lehetnek élő spermiumok, de tudom, hogy ahhoz, hogy teherbe essek, a hüvelyembe kellett hogy kerüljön. A hüvelyembe nem nyúlt, de lehetséges hogy egyszer épphogy csak megérintette.

Utána a nyelvével is kényeztetett (ha ez egyáltalán számít).

Viszont most. Az ovulációm után még mindig görcsölök, pedig ilyenkor már nem szoktam. Ez általában a beágyazodás jele szokott lenni. Fáradékony vagyok, és folyamatosan csak ennék.

Ez az eset 10-11 napja történt az ovulációm előtt 5-6 nappal.

Tudom, hogy itt nem fogom megkapni rá a választ, csinálni is fogok majd tesztet, de mégis, szerintetek mennyi ennek az esélye? Lehet hogy nagyon túl gondolom ezt az egészet, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek lehetséges-e.

Előre is köszönöm.



2019. aug. 1. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges a terhesség.
2019. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz egy unintelligens kérdésre intelligensen válaszolni ugye tudod? :/
2019. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
nem tudja... idáig terjed neki...
2019. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
ha kijártad a 8 általánost, akkor pontosan tudod a választ.
2019. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen cseszdmeg és hatos ikrek lesznek. 🤦‍♀️
2019. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Mindig elgondolkozom ,hogy ezeket a kérdéseket egy ember teszi fel, vagy tényleg ennyi h..e van🤷
2019. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag nem. Nyugi :)
2019. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez egy mai reggeli tesztem, facelle teszttel csináltam

[link]

Tudom csináltam egy külön kérdést, de gondoltam így a történettel együtt masabbak lesznek a válaszok...

Nagyon kétségbe vagyok esve

2019. szept. 12. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
ha időn belül jött ki a 2. csík akkor pozitív. ha időn túl akkor száradási csík.
2019. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!