Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jo otlet?

Szerintetek jo otlet?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok ( nem cigany) a baratom 27 eves es en kisbabat szeretnek tole. O azt mondja hogy varjunk meg vele mert nekem bekell fejeznem az iskolat de en nem szeretnek varni mar. Probaltam ugy h egy tut atszurtam a gumin hatha teherbe eshetek de a gumi nem szakadt ki hanem a zacskoja szakadt el es utana azt ki is dobtam nehogy eszrevegye a baratom. Tudtok valami tippet hogy hogyan vegyen ra a gyerekre?
2019. aug. 3. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Te nem vagy normális!!!
2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
És még min. 4 hét sulikezdésig! Atya ég, mi lesz veled addig? Őszintén sajnállak!
2019. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha cigány vagy ha nem,beteg az agyad!
2019. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Az lehet hogy te ilyen fiatalon akarsz de mi van ha ő nem rákényszerítenél igy egy gyereket. És igaza van fejezd be a sulit utána menj dolgozni és ha megvan minden feltétel ami szükséges a gyerekvállaláshoz akkor hozd fel neki ezt a témát. Nem véletlenül védekezik és te meg csőbe akarod húzni?! Ha ezt megtudja nem csodálkoznék ha szakítana. Fiatal vagy semmi fogalmad sincs a gyereknevelésről illetve hogy mennyi pénzbe kerül.
2019. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj gyereket ilyen fiatalon, ilyen körülmények közé. Akkor legyen babád, ha van végzettséged, munkád; és a párod is akarja.
2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, ha fordítva lenne feltéve a kérdés, hogy a pasi akarna mondjuk gumi nélkül szexelni, és mondjuk szex közben lehúzná a gumit, azonnal mindenki nemi erőszakot emlegetne, meg metoo, meg hasonlók.


Kérdezem én, hogy ez nem ugyanaz a szituáció ? Nem bűncselekmény ez ? Mert szerintem igen...

2019. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
O is szeretne mar kisbabat mert emlegeti. De csak miutan befejeztem a sulit es dolgoztam picit. De en nem tudok addig varni
2019. aug. 3. 14:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolathoz, illetve szülőséghez márpedig két ember kell...

Te mit szólnál hozzá, ha a pasid megismerkedéskor azt mondta volna neked, hogy márpedig most azonnal megd*glak, mert én bizony nem tudok várni...


Gondolkodj már egy kicsit...

2019. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, ha nem tudsz várni, akkor csináltasd fel magad 17 évesen. Iskola nélkül, szakma nélkül, állás nélkül és mindennemű élettapasztalat nélkül...nemsokára pedig egyedülálló anyaként teszed fel itt a kérdést,hogy "mih
2019. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
"mihez kezdjek 18 évesen egyedül egy gyerekkel?"
2019. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!