Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet beagyazodas?...

Szerintetek lehet beagyazodas? Masodik terhessegnel ki erzett igy es mikor?

Figyelt kérdés

Parommal pont peteereskor voltunk egyutt,es 1-2napra ra voltam a legtermekenyebb.

Elment bennem,azota eltelt 6nap es bal oldalt elkezdett szurni a petefeszkem es nem tudom hogy ez lehet a beagyazodas vagy nem..a menzeszem 14en jon meg.

Van mar egy lanyom de ezt vele nem ereztem.



2019. aug. 3. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, pé után 6. Napon elkezdett szúrni, akkor is együttt voltunk, és abból az együtt létből lett a baba! 4 nappal később lett pozitív a teszt, uh szerint is 6 nappal kisebb a baba.
2019. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valaki van még itt ? Ugyanezt érzem most mint a válaszoló! Pé után 7 nappal bal oldalt erős késszúrás szerű érzés huvelybe is
2021. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!