Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a megszakításos...

Hogy van ez a megszakításos védekezésnél?

Figyelt kérdés
Ahol így esik teherbe a hölgy ott a férfi elrontott valamit és nem időben szállt ki? Vagy valamikor van előváladék, valamikor pedig nincsen? Ha hosszabb egy aktus nagyobb az esély az előváladék távozására?
2019. aug. 4. 13:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve az előváládék orgazmus előtt jön ki vagy az együttlét során bármikor?
2019. aug. 4. 13:52
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A megszakítás mellé me használd a védekezés szót.Igen,vagy nem időben szállt ki,vagy előváladék került a hüvelybe, ami az aktus közben távozik.Nem számít milyen hosszú
2019. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Ne élj még nemi életet azt javaslom.

Hosszú a nyàri szünet, ugye?

A gyerekem élvezi, nem unatkozik, hogy ilyen hülye kérdéseket tegyen fel, màr bocs.

Igaz, most Siófokon àztatja magát :)

2019. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elovaladek mindig van es barmikor urulhet.
2019. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves Hármas! Mi a gond a kérdésemmel? 2 gyerekes anyuka vagyok. Mindkét gyerekünk első próbálkozásra sikerült. A férjemmel így védekezünk 10 hónapja (a második gyerek születése után a 6.héttől kezdve), mert szerinte bízzuk a sorsra, hogy lesz-e harmadik babánk. Egy kérdést tettem fel normális hangnemben, nem kérdeztem hülyeséget, Neked mi a problémád?
2019. aug. 4. 14:25
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Igen a férfi elrontja, vagy nem rontja el de az előző ejakulációból maradtak életképes spermiumok a rendszerbe ami később az előváladékkal távoznak.

Előváladék mindig van és nem függ az aktus hosszától.

Kettő kapcsolatban is évekig így "védekeztem". Sokan alkalmazzák évekig hiba nélkül, mégis csak megbízható partnerrel és olyan kapcsolatban érdemes alkalmazni ahol nem gond ha jön a baba.

2019. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előválladék mindig van és LEHETNEK benne élő spermiumok. És ez sem úgy van, hogy Lacikának van benne de Bélának nincs. Lacikának lehet hogy ma nem volt benne, holnap meg lesz. És hogy utána célba ér-e, ha épp termékeny vagy, az már csak szerencse/pech kérdése.
2019. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Olyan nem létezik, hogy megszakításos védekezés. Megszakításos közösülés van. Amúgy meg kérdező képzeld el, hogy mi annak idején, amikor babát akartunk, ami a 7. hónapban jött össze, addig megszakítás nélkül, azaz végigcsinálva voltunk együtt és mégsem lettem terhes, csak a 7. hónapban. Tehát te nem védekezel, pusztán nem estél még teherbe. Mert az esélyeket lecsökkented, de az esélyed nem nulla teherbe esni így. És egyébként mi értelme most mondd meg megszakítani? Élvezed te így egyáltalán az együttlétet, hogy akkor van vége az együttlétnek, amikor a párod elment? Ki vagy te rendesen így elégülve? Sosem értettem, hogy mi a jó abban, hogy a legjobb rész előtt meg kell szakítani.

Amúgy meg mindenki más. Mindenkinek a szervezete más. Mások a férfiak, mások a nők, tehát van, hogy az előváladékban volt spermium, elég volt a babához 2 perc elélvezés nélkül és van, hogy a pasi nem tudja jól szabályozni magát és nem "száll ki" időben.

Én amondó vagyok úgy, hogy felnőtt nő vagyok és anya, hogy aki gyereket akar, az ne védekezzen, aki meg nem, az meg védekezzen és élvezze az együttlétet.

2019. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy valakinek nem tetszik a kérdés, még ne szúrja már le a kérdezőt. Ha tetszik nektek, ha nem, a megszakítás igenis védekezés, a szakirodalom is a védekezések közé sorolja.


Az, hogy a Perl indexe rosszabb, mint az óvszeré, nem jelenti azt, hogy ez ne jelentene semmit.


Elvben 100 milliós ejakulált spermium alatt a megtermékenyítés lehetetlen.


Szóval az esetek többségében valóban elrontás történik. Bármennyire is vagánykodnak a férfiak, az önkontroll komoly dolog. Sokszor észre sem veszik, hogy nem időben húzta ki.


Úgy gondolom, ha nálad nem probléma a harmadik baba, és a férjednek sem gond, akkor ez teljesen megfelelő védekezési lehetőség a számotokra. Pont ez az a szitu, amiben ez rendben van.

2019. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy nagyon hasznos videó, pontosan elmagyarázza,hogy mi az az eset amikor az előváladék tartalmaz spermát. (konkrétan 4:30-tól)

https://www.youtube.com/watch?v=5xD6t0nUvho

2019. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!