Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missee fogamzásgátlót szedek...

Missee fogamzásgátlót szedek már 6 napja. A 7. napon kiszakadt az óvszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják 1 hónapig más fogamzásgátló módszert kellene használni, ezért használtunk óvszert, de baj lett belőle. Mi a véleményetek?

2019. aug. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, higy ha már nemi életet élsz és fogamzásgátlót szedsz, akkor egészen biztosan tudsz olvasni is. A betegtajekoztatoban le írjak, mikor mit kell tenni.

Alapból fogamzásgátló mellé nem kell óvszer, mert a gyógyszer gátolja a peteérést. Ha a menstruációd első napjan kezdted szedni, vagy masik gyogyszer utan, akkor az elso naptol vedelmet nyujt.

2019. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: tudom, hogyha első naptól szedem, akkor véd az 5.től, azt hiszem. De valahol meg azt írták és állítják, hogy egy hónap után van csak hatása, ezért kérdeztem..
2019. aug. 4. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A betegtájékoztató a mérvado nem a valahol
2019. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normális hogy most barna folyásom van? Ez a 9. nap
2019. aug. 6. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
BETEGTÁJÉKOZTATÓT ELOLVASNI!!!!!
2019. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

AZÉRT VAN EZ AZ OLDAL, HOGY KÉRDEZZEK

Ha nem akarsz válaszolni, tessék továbbmenni, majd más válaszol, köszi szépen!

Egy egyszerű kérdést feltettem, hátha valaki tud válaszolni, esetleg járt-e hasonló cipőben, ERRE VAN AZ OLRAL

És nem, erre pontosan nem találtam választ a betegtájékoztatóban

2019. aug. 6. 18:43
 7/7 anonim válasza:

Én értem, igen, arra van ez az oldal, hogy kérdezzünk...

De könyörgöm, tényleg ott a részletes betegtájékoztató, ahol feketén-fehéren le van írva minden. Elég elszomorító, hogy ugyanazokat a kérdéseket teszik fel újra és újra.


De a kérdésedre a válasz: igen, normális még, hogy van pecsételőd, és ez előfordulhat az első 3 hónapban.

2019. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!